[ +/- ] [ Τώρα είναι Κυρ Μάιος 12, 2024 15:29 ]

ΔΙΑΦΟΡΑ

Re: ΔΙΑΦΟΡΑ

Δημοσίευσηαπό Σίμος την Τρί Μάιος 07, 2013 07:45

Nasos Mazdaspeed 6 έγραψε:να και ανεκδοτακι με Mazda!!!

Είναι μια μέρα στα φώτα τροχαίας ένας παππούς σταματημένος περιμένοντας το πράσινο φανάρι με το αυτοκίνητό του, ένα mazda σαράβαλο...

Εκείνη τη στιγμή πλησιάζει με μια Πόρσε ένας τύπος περιμένοντας και αυτός τα φώτα. Ανάβει το πράσινο και ΒΡΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΜΜΜΜΜΜ!!!! Χάθηκε ο παππούς με το σαραβαλάκι του!
Ο τύπος θύμωσε που τον πέρασε ο παππούς με το σαραβαλάκι!
Την επόμενη μέρα ξανασυναντιούνται στα φανάρια, όμως αυτήν την φορά ο τύπος έχει πάρει μία Φερράρι.
Πάλι εξαφανίζεται ο παππούς αφήνοντας πίσω τον τύπο και την Φερράρι.
Τα παίρνει το τύπος.
Την επόμενη μέρα εμφανίζεται με μία Λαμποργκίνι και πετυχαίνει πάλι τον παππού στο φανάρι.
Ανάβει το πράσινο, χάνεται πάλι ο παππούς.
Ο τύπος όμως δεν το βάζει κάτω, τρέχει με 300 και σχεδον φτάνει τον παππού!
Η απόσταση ήταν πολύ μικρή, αλλά το κοντέρ της Λαμποργκίνι κοντεύει να σπάσει!
Ανοίγει ο τύπος το παράθυρο και φωνάζει στον παππού:
- Τώρα τι θα κάνεις, γέρο, μπροστά στην Λαμποργκίνι μου;
Και απαντά ο παππούς:
- Θα βάλω δεύτερη!

devil devil

Νάσο μου Χρηστός Ανέστει! Αυτό το ανέβασα εγώ τρία post νωρίτερα!
mazda για νέους .......... κάθε ηλικίας!!!
Άβαταρ μέλους
Σίμος    
-0.6 Bar
-0.6 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Τετ Απρ 11, 2012 12:08
Τοποθεσία: Αθήνα - Καλλιθέα
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 79
Μοντέλο Αυτ.: ΜΧ5

Re: ΔΙΑΦΟΡΑ

Δημοσίευσηαπό stratos-m2 την Τρί Μάιος 07, 2013 08:13

Σίμος έγραψε:
Nasos Mazdaspeed 6 έγραψε:......

Νάσο μου Χρηστός Ανέστει! Αυτό το ανέβασα εγώ τρία post νωρίτερα!


Κύριε Σίμο , με προλάβατε

μην ανησυχείτε

ούτε 350 posts δε μείνανε για να φτάσει το Δημήτρη:

dgiannitakis 22474

Nasos Mazdaspeed 6 22139


μπορεί μετά να χαλαρώσει και να μην...πυροβολεί χωρίς να βλέπει.... hate-puppie hate-puppie hate-puppie hate-puppie
Η ευτυχία είναι ένα ταξίδι...
...όχι ένας προορισμός...
Άβαταρ μέλους
stratos-m2    
1,6 Bar
1,6 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 2106
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 25, 2010 11:46
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 48
Μοντέλο Αυτ.: Mazda2 5HB 1.3L (86PS) Exclusive SAP DSC

Re: ΔΙΑΦΟΡΑ

Δημοσίευσηαπό Nasos Mazdaspeed 6 την Τετ Μάιος 08, 2013 13:05

ουτε καν το εχω σκεφτει αυτο και νομιζω οτι φαινεται γενικοτερα!ποτε δεν με απασχολησε ουτε με απασχολει αν θα ειμαι πρωτος η τελευταιος στα ποστ!εγω απλως,καθημερινα ειμαικοντα στην παρεα μας ,διαβαζω,γραφω σε ολα τα παιδια και συμβαλλω οπως μπορω mmm !το κοντερ τι γραφειδεν κοιτω...εκανα και ριμα,YOOOOO!μακαρι και προτιμω ολοψυχα εσεις να ειστε πιο μπροστα απο μενα σε ποστ και να φαινεστε! yiiiio επισης ευχομαι να βρεθουν ανθρωποι τοσο καλοι και που αγαπουν το κλαμπ οπως εσυ Στρατο η κυριε Σιμο ,αφηνοντας τον Δημητρη ,εμενα η οποιον αλλον χιλιαχιλιομετρα πισω!
οπως καταλαβαινετε δεν το ειχα δει το ποστ πιο πανω και απο χαρα που το βρηκα το εβαλα χωρις να κοιταξω!

κυριε Σιμο μου χιλια συγγνωμη,το αλλαζω λοιπον το δικο μου,με ενα αλλο ,διαβαστε το toot
http://www.mazdaclub.gr
Ηonda Type R fn2-Citroen Saxo VTS
ΟY ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ
Εικόνα
To be a Spartan ,you must live like a Spartan!
Άβαταρ μέλους
Nasos Mazdaspeed 6    
Overboost
Overboost
 
Δημοσιεύσεις: 39013
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 06, 2008 15:22
Τοποθεσία: Χαλανδρι-Σπαρτη
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 48
Μοντέλο Αυτ.: Εx Mazda 6 MPS-Citroen Saxo VTS-Honda Type R FN2

Re: ΔΙΑΦΟΡΑ

Δημοσίευσηαπό Makisma την Πέμ Μάιος 09, 2013 05:51

Αν και γνωριζω τον τροπο που λεει αστειακια του ο Στρατος ,για να μην δημιουργουνται λαθος εντυπωσεις ,(ιδιαιτερα στα νεοτερα μελη ),πρεπει να πω ,οτι σε καμια περιπτωση ,δεν μπορουμε να συγκρινουμε τον Νασο με τον Δημητρη , οπου απεδεχθη εκ των υστερων ,ποσο κακο εκανε στο φορουμ .
Αρα , δεν μπορουμε να τους βαλουμε και διπλα , με τιποτα ,για συγκριση ,ουτε και για αστειο .
Οταν Κάποιος Σε Κατηγορεί Οτι Κάνεις Μόνο Οτι Θέλεις Εσύ, Συνήθως Εννοεί Οτι Δεν Κάνεις Οτι Θέλει Αυτός.
Makisma    
Overboost
Overboost
 
Δημοσιεύσεις: 12779
Εγγραφή: Παρ Μαρ 07, 2008 18:26
Γένος: Αρσενικό
Μοντέλο Αυτ.: MAZDA 6 1.8 TOURING CLIMA HATCHBACK

Re: ΔΙΑΦΟΡΑ

Δημοσίευσηαπό stratos-m2 την Πέμ Μάιος 09, 2013 06:26

Makisma έγραψε:..Αρα , δεν μπορουμε να τους βαλουμε και διπλα , με τιποτα ,για συγκριση ,ουτε και για αστειο .


σύγκριση του πλήθους των post έκανα , κάτι που μπορεί να κάνει οποιοσδήποτε χρήστης στην αρχική σελίδα:
stratos-m2 έγραψε:....
ούτε 350 posts δε μείνανε για να φτάσει το Δημήτρη:

dgiannitakis 22474

Nasos Mazdaspeed 6 22139
...


τα υπόλοιπα νομίζω ότι δεν αφορούν το συγκεκριμένο θέμα και ούτε βρίσκουν σύμφωνους τους πάντες.... hate-puppie
Makisma έγραψε:Αν και γνωριζω τον τροπο που λεει αστειακια του ο Στρατος ,για να μην δημιουργουνται λαθος εντυπωσεις ,(ιδιαιτερα στα νεοτερα μελη ),πρεπει να πω ,οτι σε καμια περιπτωση ,δεν μπορουμε να συγκρινουμε τον Νασο με τον Δημητρη , οπου απεδεχθη εκ των υστερων ,ποσο κακο εκανε στο φορουμ ...


αρκετά με το offtopic offtopic offtopic offtopic offtopic
καλημέρα σε όλους... ;)
Η ευτυχία είναι ένα ταξίδι...
...όχι ένας προορισμός...
Άβαταρ μέλους
stratos-m2    
1,6 Bar
1,6 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 2106
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 25, 2010 11:46
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 48
Μοντέλο Αυτ.: Mazda2 5HB 1.3L (86PS) Exclusive SAP DSC

Re: ΔΙΑΦΟΡΑ

Δημοσίευσηαπό Makisma την Πέμ Μάιος 09, 2013 18:51

stratosm2 εγραψε :
σύγκριση του πλήθους των post έκανα , κάτι που μπορεί να κάνει οποιοσδήποτε χρήστης στην αρχική σελίδα:

Κι εγω αυτο εννωο Στρατο μου, γιατι ξερω πολυ καλα ,γιατι γραφει , ο ενας και γιατι , εγραφε ο αλλος ,που εσυ δεν γνωριζεις .
Κι εγω το ειδα το ποστ Νασου , λιγα λεπτα μετα το ποσταριμα του ,αλλα δεν το σχολιασα με τροπο , που καποιος θα μπορουσε να το παρει σαν ειρωνια smiley-think , παρ`ότι θα μπορουσα να το διαγραψω αμεσως και να τον παρω τηλ .
Ένα ανθρωπινο `λαθος` που δεν διαβαστηκε ενα ποστ ,δεν το λεμε `πυροβολισμο στα τυφλα` , σ `έναν που εχει παρατησει το σπιτι του και τις δουλειες του ,για το φορουμ και ΟΛΑ τα παιδια ,και φιλους , εδω μεσα , σε σημειο που δημιουργουνται προβληματα . Αυτα τουλαχιστον , επετρεψε μου, να τα ξερω εγω , λιγο καλυτερα.
.Γι αυτο σου απαντησα . Μην τα ισοπεδώσουμε ολα νεαρε μου Στρατο :-? .



stratosm2 εγραψε :
τα υπόλοιπα νομίζω ότι δεν αφορούν το συγκεκριμένο θέμα και ούτε βρίσκουν σύμφωνους τους πάντες....

Το θεμα εδω Στρατελι μου εχει τιτλο <<ΔΙΑΦΟΡΑ >> και το ανοιξαμε για να γραφονται ``διαφορα``σχετικα η ασχετα μεταξυ τους χωρις καμια δεσμευση .
Αν γραφονται ,περισσοτερα ανεκδοτα απο αλλα θεματα ,αυτο δεν αλλαζει και την εννοια του τιτλου .
Οποτε μην μου λες ...
αρκετά με το offtopic offtopic offtopic offtopic offtopic

γιατι μοιαζει σαν να με μαλωνεις βρε παιδι μου whipi hmmmmmm ……. εκτος και κανω λαθος :( !!
Οταν Κάποιος Σε Κατηγορεί Οτι Κάνεις Μόνο Οτι Θέλεις Εσύ, Συνήθως Εννοεί Οτι Δεν Κάνεις Οτι Θέλει Αυτός.
Makisma    
Overboost
Overboost
 
Δημοσιεύσεις: 12779
Εγγραφή: Παρ Μαρ 07, 2008 18:26
Γένος: Αρσενικό
Μοντέλο Αυτ.: MAZDA 6 1.8 TOURING CLIMA HATCHBACK

Re: ΔΙΑΦΟΡΑ

Δημοσίευσηαπό stratos-m2 την Πέμ Μάιος 09, 2013 21:08

Makisma έγραψε:.....
Οποτε μην μου λες ...
αρκετά με το offtopic offtopic offtopic offtopic offtopic

γιατι μοιαζει σαν να με μαλωνεις βρε παιδι μου whipi hmmmmmm ……. εκτος και κανω λαθος :( !!


Αυτό αφορούσε εμένα που θεώρησα ότι ξέφυγα από τη θεματολογία της ενότητας και αναφέρθηκα σε ένα θέμα που θεωρείται παρελθόν και η αναφορά του δεν πρόκειται να βοηθήσει κανέναν

Επιπλέον εφόσον αποτελεί παρελθόν , δεν οφελεί να το συζητάμε δημιουργώντας και λανθασμένες εντυπώσεις σε όσους δε γνωρίζουν....
Ειδικά από τη στιγμή που δε μπορεί ο ένας εκ των εμπλεκομένων να απαντήσει...

Makisma έγραψε:
stratosm2 εγραψε :
σύγκριση του πλήθους των post έκανα , κάτι που μπορεί να κάνει οποιοσδήποτε χρήστης στην αρχική σελίδα:

Κι εγω αυτο εννωο Στρατο μου, γιατι ξερω πολυ καλα ,γιατι γραφει , ο ενας και γιατι , εγραφε ο αλλος ,που εσυ δεν γνωριζεις .
Κι εγω το ειδα το ποστ Νασου , λιγα λεπτα μετα το ποσταριμα του ,αλλα δεν το σχολιασα με τροπο , που καποιος θα μπορουσε να το παρει σαν ειρωνια smiley-think , παρ`ότι θα μπορουσα να το διαγραψω αμεσως και να τον παρω τηλ .
Ένα ανθρωπινο `λαθος` που δεν διαβαστηκε ενα ποστ ,δεν το λεμε `πυροβολισμο στα τυφλα` , σ `έναν που εχει παρατησει το σπιτι του και τις δουλειες του ,για το φορουμ και ΟΛΑ τα παιδια ,και φιλους , εδω μεσα , σε σημειο που δημιουργουνται προβληματα . Αυτα τουλαχιστον , επετρεψε μου, να τα ξερω εγω , λιγο καλυτερα.
.Γι αυτο σου απαντησα . Μην τα ισοπεδώσουμε ολα νεαρε μου Στρατο :-? .
....


Ο καθένας μπορεί να θεωρεί σωστά αυτά που γράφει και με τον τρόπο που τα γράφει , όπως και όλοι μπορούν να διατηρούν διαφορετική άποψη για όσα διαβάζουν...

Έχω διατυπώσει πολλές φορές δημόσια τη διαφωνία μου για το τρόπο που γράφει ή διαχειρίζεται κάποια θέματα ο Νάσος , γιατί πολύ απλά δεν υπάρχει ο κίνδυνος να παρεξηγηθεί από κανέναν.

Δεν υπάρχει περίπτωση να κάνω αντίστοιχο σχόλιο σε κάποιο άλλο μέλος (τουλάχιστον από τα όχι πολύ τακτικά) ακόμα και αν , άθελά του , γράψει κάτι που υπάρχει στο ακριβώς προηγούμενο post.

Και αναφορικά με την προσφορά , δε νομίζω ότι μπορεί να μετρηθεί από το πλήθος των post , γιατί , αν δεν κάνω λάθος , εσείς δεν είστε πρώτος στη λίστα, ούτε έχει τύχει πολλές φορές να μπαίνω στο forum και να βλέπω 2 σελίδες με νέα δικά σας posts, απαντήσεις σε υπάρχοντα ή εντελώς νέα....
Εκτός αν θεωρεί κάποιος μικρή τη δική σας προσφορά.... ;)

Αυτά....

καλό βράδυ και καλό σκ
Η ευτυχία είναι ένα ταξίδι...
...όχι ένας προορισμός...
Άβαταρ μέλους
stratos-m2    
1,6 Bar
1,6 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 2106
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 25, 2010 11:46
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 48
Μοντέλο Αυτ.: Mazda2 5HB 1.3L (86PS) Exclusive SAP DSC

Re: ΔΙΑΦΟΡΑ

Δημοσίευσηαπό antreas3 την Πέμ Μάιος 09, 2013 23:09

να πω ρε κλαμπαρα μια κι εγω?δεν υποστηριζω καποιον μη παρεξηγιθω.απλα οτι βλεπω τον καιρο που μαι στη κλαμπαρα.μακαρι να συμετεχουμε τοσο οπως φαινετε οτι κανει αυτο το παιδι ο νασος .και λαθη να κανει οποιος δουλευει κ μοχθαει ξερω απ τη εμπειρια στην δουλεια μου.οποιος δε προσπαθει δεν κανει λαθη flower
MAZDASPEED4EVER
Άβαταρ μέλους
antreas3    
1,9 Bar
1,9 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 4435
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 11, 2008 21:08
Τοποθεσία: argiroupolis
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Μοντέλο Αυτ.: mazda 3 1.6

Re: ΔΙΑΦΟΡΑ

Δημοσίευσηαπό Σίμος την Παρ Μάιος 10, 2013 08:58

antreas3 έγραψε:...........παιδι ο νασος .και λαθη να κανει οποιος δουλευει κ μοχθαει ξερω απ τη εμπειρια στην δουλεια μου.οποιος δε προσπαθει δεν κανει λαθη flower

……...............… ΝΑΣΟΣ – ΝΑΣΟΣ και ξερό ψωμί ! ! !

ΝΑΣΟ, σ’ αγαπάμε και με τα λάθη σου, μη δίνεις σημασία.
mazda για νέους .......... κάθε ηλικίας!!!
Άβαταρ μέλους
Σίμος    
-0.6 Bar
-0.6 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Τετ Απρ 11, 2012 12:08
Τοποθεσία: Αθήνα - Καλλιθέα
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 79
Μοντέλο Αυτ.: ΜΧ5

Re: ΔΙΑΦΟΡΑ

Δημοσίευσηαπό Zoi87 την Παρ Μάιος 10, 2013 09:13

2 πραγματάκια πολύυ γενικά γιατί δε΄χρειάζεται να αναφερθώ ονομαστικά...κανείς δεν υπάρχει λόγος να μετράει τα ποστ του άλλου....δεν είμαστε εδώ για να μετράμε τα ποστ κανενός...απλως να κάνουμε ωραίες κι ευχάριστες συζητήσεις....έπίσης..ο καθένας έχει την προσωπικότητα και μιλάει με διαφορετικό τρόπο από τους άλλους....επομένως όταν κιόλας τον ξέρουμε αυτόν τον άλλο που μιλάει διαφορετικά από εμας δεν υπάρχει λόγος να τον πυροβολούμε..τα αστεία του ενός και τα πειράγματα του δε χρειάζεται να παίρνουμε όλα τοις μετρητοίς ειδικά όταν τον ξέρουμε πως μιλάει..και κάτι ακόμα βασικό αφορμώμενη της ειδικότητάς μου...Ο ΓΡΑΠΤΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙΤΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΕΥΚΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗ ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΥΘΟΡΜΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΟΝΟ ΤΟΥ ΠΡΟΦΟΡΙΚΟΥ...οπότε...ας είμαστε όλοι πιο προσεκτικοί στο πώς διαβάζουμε το καθετί που λεγεται και φυσικά και στο τι λέγεται...αυτά....

και για να επανέλθουμε στο θέμα μας...που θέμα δεν έχει αυτή η ενότητα....΄πάρτε κι αυτό έτσι γιατί είναι μικρό και καλό....

Τί διαφορά έχουν τα γουρούνια από τα Πάντα;-

Τα γουρούνια τρώνε τα πάντα, ενώ τα Πάντα δεν τρώνε τα γουρούνια!
you have to open a door only when you 've closed all the others!!!
Άβαταρ μέλους
Zoi87    
0,7 Bar
0,7 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 746
Εγγραφή: Δευτ Απρ 04, 2011 20:05
Τοποθεσία: Αθήνα - Καρδίτσα
Γένος: Θηλυκό
Ηλικία: 37
Μοντέλο Αυτ.: Mazda 2

Re: ΔΙΑΦΟΡΑ

Δημοσίευσηαπό Makisma την Παρ Μάιος 10, 2013 11:01

Zoi87 έγραψε:
Τί διαφορά έχουν τα γουρούνια από τα Πάντα;-

Τα γουρούνια τρώνε τα πάντα, ενώ τα Πάντα δεν τρώνε τα γουρούνια!

Καλοοοοοο :D !!!!!!!!!
Οταν Κάποιος Σε Κατηγορεί Οτι Κάνεις Μόνο Οτι Θέλεις Εσύ, Συνήθως Εννοεί Οτι Δεν Κάνεις Οτι Θέλει Αυτός.
Makisma    
Overboost
Overboost
 
Δημοσιεύσεις: 12779
Εγγραφή: Παρ Μαρ 07, 2008 18:26
Γένος: Αρσενικό
Μοντέλο Αυτ.: MAZDA 6 1.8 TOURING CLIMA HATCHBACK

Re: ΔΙΑΦΟΡΑ

Δημοσίευσηαπό Nasos Mazdaspeed 6 την Παρ Μάιος 10, 2013 12:37

Kυτιε Σιμο εγω να σας ευχαριστησω που ειστε κοντα μας! mmm :bow: ο καθενας συμβαλει οπως μπορει με τα σωστα η τα λαθη του στον δρομο που ακολουθει!

Ο ΓΡΑΠΤΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙΤΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΕΥΚΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗ ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΥΘΟΡΜΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΟΝΟ ΤΟΥ ΠΡΟΦΟΡΙΚΟΥ...


για αυτο ακριβως παντα το εχω ως αρχη αυτο Ζωουλα και το προσεχω οσο μπορω περισσοτερο ελπιζω! :smile: για αυτο και δεν νομιζω να δει καποιος να εχω εκθεσει κανεναν και αν κατι δεν μου αρεσει απο το να φερω τον αλλον σε δυσκολη θεση,απλως δεν το λεω!η διακριτικοτητα πρεπει να προηγειται σε ολα ,αυτο ειναι το πιστευω μου!

το ανεκδοτο... :haha: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.mazdaclub.gr
Ηonda Type R fn2-Citroen Saxo VTS
ΟY ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ
Εικόνα
To be a Spartan ,you must live like a Spartan!
Άβαταρ μέλους
Nasos Mazdaspeed 6    
Overboost
Overboost
 
Δημοσιεύσεις: 39013
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 06, 2008 15:22
Τοποθεσία: Χαλανδρι-Σπαρτη
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 48
Μοντέλο Αυτ.: Εx Mazda 6 MPS-Citroen Saxo VTS-Honda Type R FN2

Re: ΔΙΑΦΟΡΑ

Δημοσίευσηαπό fanouris την Παρ Μάιος 10, 2013 14:52

Αρκετά με τα μνημόσυνα! pop whipi

Είναι προτιμότερη η καθολική συμμετοχή όλων των μελών, παλαιών και νέων, παρά, πολλά(!) μεμονωμένα, ανούσια post από έναν άνθρωπο χωρίς feedback, είναι ξεκάθαρο αυτό :mrgreen:

Χρειαζόμαστε, θέματα συζήτησης με ουσία, με σκοπό τη προσωπική ενημέρωση, ψυχαγωγία, ευχαρίστηση και γιατί όχι, υγιή αντιπαράθεση!
Το έχουμε καταφέρει σε τεράστιο βαθμό, παρατηρώ πως όλο και περισσότεροι άνθρωποι, συμμετέχουν δυναμικά γιατί το γουστάρουν okkkkkk

Η επιτυχία του club είναι ξεκάθαρη χάρις στην προσπάθεια παιδιών όπως του Νάσου και τόσων άλλων :bow: Τα λάθη... είναι ανθρώπινα και ναι ο γραπτός λόγος είναι εύκολα παρεξηγήσιμος mail

Καλό ΣΚ! Να περνάτε καλά!!!
マツダ株式会社
Άβαταρ μέλους
fanouris    
0,4 Bar
0,4 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 07, 2010 16:25
Τοποθεσία: Σταμάτα
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 35
Μοντέλο Αυτ.: Mazda2 3HB 1.3L (75PS) Comfort+ Metropolitan Grey

Re: ΔΙΑΦΟΡΑ

Δημοσίευσηαπό Mparmpanikos την Τρί Μάιος 28, 2013 13:14

Πραγματικα συγκινουμαι, οταν διαβαζω με ποση ωριμοτητα αντιμετωπιζουν τα νεα παιδια, οπως η Ζωη,
ο Νασος, ο Φανουρης, τις σχεσεις στο Φορουμ..
Μαθαινουμε απ αυτους εμεις οι μεγαλυτεροι !!! Τρομαρα μας !!!
Σιμο θα ξαναγραψω αυτο που ειπε εδω ενας σοφος νεος,
Οταν τα πραγματα πανε καλα, να κοιταμε χαμηλα...
Αμα πανε ασχημα ,,,,, να κοιταζουμε,,, μεσα μας !!!!
flower shake wc
ΕικόναΕικόνα

Uploaded with ImageShack.us
Mparmpanikos    
1,6 Bar
1,6 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 2104
Εγγραφή: Τρί Μαρ 10, 2009 19:22
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 77
Μοντέλο Αυτ.: Μazda 6 σενταν 1,8 ασημι

Re: ΔΙΑΦΟΡΑ

Δημοσίευσηαπό Δημητρης01 την Δευτ Ιούλ 01, 2013 08:08

ειπωθηκε αλλου απο καποιον Σουηδο σε καποιο μιτινκ.

Πεθαινει ενας τυπος, (προφανως Σουηδος), και παει στον Αγιο Πετρο.

Εκει του ανακοινωνουν οτι ειναι αμαρτωλος και θα παει στην κολαση, οποτε τον πανε σε ενα μερος που ειχε διασπαρτα τεραστια καζανια (μεγεθους δεξαμενων πετρελαιου) με το καθενα καζανι να γραφει το ονομα μιας χωρας. Μεσα στα καζανια ηταν οι κολασμενοι της καθε χωρας και βασανιζονταν.

Παρατηρει ο τυπος λοιπον οτι πανω στα καζανια, στο χειλος περιμετρικα, περιπολούν διαβόλοι με πηρούνες και καμακια.

Ρωτά λοιπον:
- "Τι ειναι αυτοι πανω στα καζανια"?
- "Αυτοι" του λενε, "ειναι δικοι μας φυλακες. Οι κολασμενοι προσπαθουν συνεχεια να δραπετευσουν, οπότε συνεχεια συνομωτουν και συνεργαζονται, βαζουν ώμο οι απο κατω, ανεβαινουν οι αλλοι απο πανω τους, σκαρφαλωνουν οι αλλοι πανω τους οπως μπορουν για να βγουν εξω, και οι διαβολοι απο πανω επιτηρουν και τους τρυπανε για να ξαναπεσουν μεσα"
- "Και γιατι στο Ελληνικο καζάνι δεν εχετε βαλει φύλακες?"
- "Δε χρειαζεται, ετσι και αλλιως οποιος Ελληνας παει να σκαρφαλωσει να ξεφυγει, τον τραβανε οι δικοι του κάτω".
Δημητρης01    
0,8 Bar
0,8 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 824
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 06, 2013 11:50
Γένος: Δεν έχει ορισθεί

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ανεκδοτα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης