[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ Απρ 19, 2024 05:08 ]

Apple: Ανακοίνωσε και επίσημα το iPhone 5

Apple: Ανακοίνωσε και επίσημα το iPhone 5

Δημοσίευσηαπό fanouris την Παρ Σεπ 14, 2012 19:23

Εικόνα

Η Apple όπως ήταν αναμενόμενο, παρουσίασε και επίσημα σήμερα την νέα της συσκευή με ονομασία iPhone 5 στην εκδήλωση στο Σαν Φρανσίσκο.

Συγκεκριμένα η συσκευή έρχεται με γυαλί και αλουμίνιο όπως ήθελαν πολλές φήμες στο πρόσφατο παρελθόν, με πάχος 7,6 χιλιοστά το οποίο είναι 18% λεπτότερο από τον προκάτοχό του και με βάρος 112 γραμμάρια, δηλαδή 20% ελαφρύτερο. Ειναι το λεπτότερο smartphone της αγοράς.

Η οθόνη είναι retina με 326 PPI, 4 ιντσών και ανάλυσης 1136x640 με 16:9 aspect ratio και 44% περισσότερη αντίθεση χρωμάτων, ενώ οι αισθητήρες αφής ενσωματώθηκαν απευθείας στην οθονη για να είναι λεπτότερη. Οι εφαρμογές της Apple έχουν αναβαθμιστεί για να υποστηρίζουν την καινούργια οθόνη, ενώ άλλες εφαρμογές που δεν την υποστηρίζουν, θα ανοίγουν στο κέντρο της οθόνης με μάυρες γραμμές δεξιά και αριστερά.

Οσον αφορά την συνδεσιμότητα, το iPhone 5 θα υποστηρίζει τα πρωτόκολλα HSPA+, DC-HSDPA, και LTE, όλα σε ένα ολοκληρωμένο κύκλωμα. Το Wi-Fi της συσκευής θα υποστηρίζει συχνότητες 2.4ghz and 5ghz στο πρωτόκολλο 802.11n ενώ η ταχύτητά του θα φτάνει μεχρι τα 150mbps.

Ο επεξεργαστης θα ειναι ο Α6, ο οποίος είναι 2 φορές γρηγορότερος απο τον προκάτοχό του και 2 φορές καλύτερος στα γραφικά αντίστοιχα, ενώ είναι και 22% μικρότερος σε μέγεθος. Οσον αφορά την χωρητικότητα της μπαταρίας, είναι μεγαλύτερη του iPhone 4S, με 225 ώρες αναμονής.

Η πίσω κάμερα είναι 8 megapixel, ανάλυσης 3264x2448, με υβριδικό φίλτρο υπερύθρων, 25% μικρότερη σε μέγεθος από το iPhone 4S, ενώ βελτιώσεις έγιναν και στο «τράβηγμα» των φωτογραφίων με καλυτερη λήψη στο σκοτάδι, έξυπνα φίλτρα, 40% γρηγορότρες φωτογραφίες, λιγότερος θόρυβος, καλύτερα οπτικά μέρη του φακού κτλ. Επίσης μια νέα λειτουργία της κάμερας είναι το «Panorama mode» όπου ο χρήστης μπορεί να αποτυπώσει μια φωτογραφία 360 μοίρες γύρω από τον εαυτό του σε ανάλυση 28 MegaPixel! Η εγγραφή βίντεο φτάνει τα 1080p με δυνατότητα να βγάζει ο χρήστης ταυτόχρονα και φωτογραφίες, ενώ υπάρχει και η βελτιωμένη σταθεροποίηση εικόνας. Όπως είναι φυσικό υπάρχει και μια κάμερα στο μπροστινό μέρος της συσκευής, με δυνατότητα εγγραφής βίντεο 720p, έτσι ώστε ο χρήστης να μπορεί να πραγματοποιεί FaceTime κλήσεις σε καλύτερη ποιότητα.

Η νέα συσκευή έρχεται με 3 μικρόφωνα, μπροστά, πίσω και στο κάτω μέρος, για καλύτερη ακύρωση θορύβου και ακουστική (με τον συνομιλητή σας), ενώ βελτίωση υπάρχει και στο μεγάφωνο το οποίο μπορεί να αναπαράγει ήχους σε περισσότερες συχνότητες για καλύτερη ακουστική.

Εικόνα

Τέλος, μια νέα αλλαγή επίσης αφορά τον 30-pin connector που υπήρχε σε παλαιότερες συσκευές από το 2003, αφού σε αυτή την συσκευή αλλάζει και ονομάζεται «Lightning» με 8-pin ο οποιος ειναι 80% μικρότερος. Ωστόσο, εάν έχετε ήδη αξεσουαρ που χρησιμοποιούν τον παλαιό connector, η Apple σαν δίνει την δυνατότητα να προμηθευτείτε νέο μετατροπέα από 30-pin σε 8-pin, ώστε να χρησιμοποιήσετε τα υπάρχοντα αξεσουάρ σας.

Οι τιμές είναι ίδιες με το iPhone 4S δηλαδή $199 για 16GB, $299 για 32GB και $399 για 64GB. Διαθέσιμο από 21 Σεπτεμβρίου σε Ηνωμένες Πολιτείες, Καναδά, Ηνωμένο Βασίλειο, τη Γαλλία, τη Γερμανία, την Αυστραλία, την Ιαπωνία, το Χονγκ Κονγκ και τη Σιγκαπούρη.



www.myphone.gr
マツダ株式会社
Άβαταρ μέλους
fanouris    
0,4 Bar
0,4 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 07, 2010 16:25
Τοποθεσία: Σταμάτα
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 35
Μοντέλο Αυτ.: Mazda2 3HB 1.3L (75PS) Comfort+ Metropolitan Grey

Re: Apple: Ανακοίνωσε και επίσημα το iPhone 5

Δημοσίευσηαπό Nasos Mazdaspeed 6 την Σάβ Σεπ 15, 2012 15:32

αν και αντιθετος στα Iphone ,αυτη την φορα δεν μπορω παρα να το θαυμασω! :bow:

ειναι αληθεια οτι θα εχει και δυνατοτητα ολογραμματων η οτι με καποιο τροπο το πληκτρολογιο θα <<βγαινει>>και εξω απο το κινητο σαν ολογραμμα και αυτο?

περιττο να πουμε οτι στην Αμερικη θα εχει 300 δολλαρια αξια ενω εδω ευκολα κανα χιλιαρικο...φυσικα...εμεις λεφτα εχουμε :P
http://www.mazdaclub.gr
Ηonda Type R fn2-Citroen Saxo VTS
ΟY ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ
Εικόνα
To be a Spartan ,you must live like a Spartan!
Άβαταρ μέλους
Nasos Mazdaspeed 6    
Overboost
Overboost
 
Δημοσιεύσεις: 39013
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 06, 2008 15:22
Τοποθεσία: Χαλανδρι-Σπαρτη
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 48
Μοντέλο Αυτ.: Εx Mazda 6 MPS-Citroen Saxo VTS-Honda Type R FN2

Re: Apple: Ανακοίνωσε και επίσημα το iPhone 5

Δημοσίευσηαπό fanouris την Σάβ Σεπ 15, 2012 16:14

Η αλήθεια είναι πως προχθές το βράδυ δεν είδαμε κάτι που δε γνωρίζαμε ήδη, έστω από φήμες και διαρροές που είχαν κατακλύσει το διαδίκτυο τον προηγούμενο μήνα.

Τα πρώτα σχόλια σε ιστοσελίδες και forum δείχνουν πως η πλειοψηφία των καταναλωτών είναι, είτε απογοητευμένοι, είτε απλά αδιάφοροι για το νέο smartphone της Apple.
Δεδομένου όμως πως το iPhone 5, είναι ο αντικαταστάτης του 4S και όχι του Galaxy ή του One X, σίγουρα αποτελεί μια σημαντική αναβάθμιση στην σειρά iPhone. Η μεγαλύτερη οθόνη, η πολλαπλάσια επεξεργαστική ισχύ καθώς και η υποστήριξη LTE δικτύων θα βελτιώσουν αρκετά την εμπειρία των χρηστών που ήδη κατέχουν το iPhone 4. :roll:

Πάντως σήμερα διαβάζω, πως το σύνολο του υλικού που αφορά το νέο iPhone 5 της Apple, ξεπουλήθηκε μέσα σε μια ώρα από το άνοιγμα του Online καταστήματος για τις αποκαλούμενες προ-παραγγελίες. :bow:

«Οι προ-παραγγελίες για το iPhone 5 είναι απίστευτες», δήλωσε ο εκπρόσωπος της Apple, Νατ Κέρις.

Μετά από την έντονη ζήτηση, για τη νέα, προηγμένης τεχνολογίας συσκευή, η τιμή της μετοχής της Apple, έκλεισε πάνω από τα 692 δολάρια- ανά μετοχή- τη Παρασκευή, δίνοντας στην εταιρεία πολύτιμη κεφαλαιοποίηση, που ξεπερνά τα 640 δισεκατομμύρια δολάρια.

Νάσο μη μπερδεύεσαι με τις τιμές, πρόκειται για συσκευή με συμβόλαιο. ;)
マツダ株式会社
Άβαταρ μέλους
fanouris    
0,4 Bar
0,4 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 07, 2010 16:25
Τοποθεσία: Σταμάτα
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 35
Μοντέλο Αυτ.: Mazda2 3HB 1.3L (75PS) Comfort+ Metropolitan Grey

Re: Apple: Ανακοίνωσε και επίσημα το iPhone 5

Δημοσίευσηαπό The Ace την Σάβ Σεπ 15, 2012 16:25

fanouris έγραψε:....Πάντως σήμερα διαβάζω, πως το σύνολο του υλικού που αφορά το νέο iPhone 5 της Apple, ξεπουλήθηκε μέσα σε μια ώρα από το άνοιγμα του Online καταστήματος για τις αποκαλούμενες προ-παραγγελίες. :bow: ....


Ας είναι καλά τα πρόβατα....να φάνε και οι λύκοι :P
BMW X3 xDrive20D M-sport
Ford Fiesta 1.0 140HP Titanium
The Ace    
1,8 Bar
1,8 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 3385
Εγγραφή: Πέμ Απρ 21, 2011 08:46
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 50
Μοντέλο Αυτ.: BMW X3 xDrive20D MSport Ford Fiesta 1.0EB Titanium

Re: Apple: Ανακοίνωσε και επίσημα το iPhone 5

Δημοσίευσηαπό fotis7 την Σάβ Σεπ 15, 2012 16:30

The Ace έγραψε:
fanouris έγραψε:....Πάντως σήμερα διαβάζω, πως το σύνολο του υλικού που αφορά το νέο iPhone 5 της Apple, ξεπουλήθηκε μέσα σε μια ώρα από το άνοιγμα του Online καταστήματος για τις αποκαλούμενες προ-παραγγελίες. :bow: ....


Ας είναι καλά τα πρόβατα....να φάνε και οι λύκοι :P

συμφωνω αντωνη αλλα ειναι επιλογες και επιλογες money hate-mazzata
εγω παραμενω φιλος και οπαδος της samsung αλλα σεβομαι τις επιλογες των αλλων okkkkkk
Ο ΑΣΒΟΣ ΜΟΥ
Εικόνα
ΦΙΛΤΡΟ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ- ΕΞΑΤΜΙΣΗ

Εικόνα
ΜΥ PRECIOUS
Άβαταρ μέλους
fotis7    
2,0 Bar
2,0 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 6419
Εγγραφή: Δευτ Δεκ 15, 2008 08:45
Τοποθεσία: Α.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 44
Μοντέλο Αυτ.: MAZDA 6 WHITE PEARL

Re: Apple: Ανακοίνωσε και επίσημα το iPhone 5

Δημοσίευσηαπό fanouris την Σάβ Σεπ 15, 2012 16:54

Προσωπικά αγόρασα το iPhone 4 με επιδότηση πριν από 1 1/2 χρόνο. Κακά τα ψέματα είναι εργαλείο... ;) Δεν το άλλαξα για το 4S, ούτε θα αγοράσω το 5άρι. 8-)
Προτίμησα έκπτωση παγίου, αντί για επιδότηση. Όταν χαλάσει βλέπουμε... titanic
マツダ株式会社
Άβαταρ μέλους
fanouris    
0,4 Bar
0,4 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 07, 2010 16:25
Τοποθεσία: Σταμάτα
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 35
Μοντέλο Αυτ.: Mazda2 3HB 1.3L (75PS) Comfort+ Metropolitan Grey

Re: Apple: Ανακοίνωσε και επίσημα το iPhone 5

Δημοσίευσηαπό Αbarth100hp την Σάβ Σεπ 15, 2012 21:06

Nasos Mazdaspeed 6 έγραψε:αν και αντιθετος στα Iphone ,αυτη την φορα δεν μπορω παρα να το θαυμασω! :bow:

ειναι αληθεια οτι θα εχει και δυνατοτητα ολογραμματων η οτι με καποιο τροπο το πληκτρολογιο θα <<βγαινει>>και εξω απο το κινητο σαν ολογραμμα και αυτο?

περιττο να πουμε οτι στην Αμερικη θα εχει 300 δολλαρια αξια ενω εδω ευκολα κανα χιλιαρικο...φυσικα...εμεις λεφτα εχουμε :P

Χμμ σύγαμπρε...αν δεν κάνω λάθος 300 δολάρια στο Αμέρικα είναι μόνο με 2ετές συμβόλαιο.
Εδώ συσκευή σκέτη 700+.
Δε τρελάθηκα με το 5άρι..Μου είναι παντελώς αδιάφορη η Αpple σαν εταιρία για πολλούς και διάφορους λόγους...
Ένα βιντεάκι εδώ...
Αν μιλάμε για τέτοιους οπάδους της aplle τι να πω...
Μόδα είναι θα περάσει..
Δείτε εδώ------->>>>>Μη γράφετε Greeklish
-------------------------------------------------------------------
ΓΑΜΠΡΟΙ Α.Ε.....
Εικόνα
Fiat panda 40kmh-120kmh
Fiat Panda 100 HP 100 PS - Specs & Perfs
Keep the pedal to the metal!!
Ένας όμορφος κόσμος που απέχει ένα βήμα,
μην ανάβεις το φως, τράβα απλά την κουρτίνα..
Άβαταρ μέλους
Αbarth100hp    
0,8 Bar
0,8 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: Τετ Ιαν 07, 2009 21:45
Τοποθεσία: Μελίσσια
Χώρα: Italy (it)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 39
Μοντέλο Αυτ.: Fiat panda 102.4hp

Re: Apple: Ανακοίνωσε και επίσημα το iPhone 5

Δημοσίευσηαπό fotis7 την Σάβ Σεπ 15, 2012 21:28

fanouris έγραψε:Προσωπικά αγόρασα το iPhone 4 με επιδότηση πριν από 1 1/2 χρόνο. Κακά τα ψέματα είναι εργαλείο... ;) Δεν το άλλαξα για το 4S, ούτε θα αγοράσω το 5άρι. 8-)
Προτίμησα έκπτωση παγίου, αντί για επιδότηση. Όταν χαλάσει βλέπουμε... titanic

οπως και τα σαμσουνγκ γκαλαχυ 3,νεξους κλπ ;)
Ο ΑΣΒΟΣ ΜΟΥ
Εικόνα
ΦΙΛΤΡΟ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ- ΕΞΑΤΜΙΣΗ

Εικόνα
ΜΥ PRECIOUS
Άβαταρ μέλους
fotis7    
2,0 Bar
2,0 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 6419
Εγγραφή: Δευτ Δεκ 15, 2008 08:45
Τοποθεσία: Α.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 44
Μοντέλο Αυτ.: MAZDA 6 WHITE PEARL

Re: Apple: Ανακοίνωσε και επίσημα το iPhone 5

Δημοσίευσηαπό fanouris την Κυρ Σεπ 16, 2012 07:22

fotis7 έγραψε:οπως και τα σαμσουνγκ γκαλαχυ 3,νεξους κλπ ;)

Συμφωνούμε, αλλά έχω μεγαλύτερη αδυναμία στην HTC για τα Android... toot Έχω ένα Wildfire S για το καρτοκινητό, λατρεία!

Εικόνα
マツダ株式会社
Άβαταρ μέλους
fanouris    
0,4 Bar
0,4 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 07, 2010 16:25
Τοποθεσία: Σταμάτα
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 35
Μοντέλο Αυτ.: Mazda2 3HB 1.3L (75PS) Comfort+ Metropolitan Grey

Re: Apple: Ανακοίνωσε και επίσημα το iPhone 5

Δημοσίευσηαπό speeddriver την Κυρ Σεπ 16, 2012 08:08

Περισσότερες πληροφορίες για το iPhone 5 διαβάστε εδώ: http://www.newsbeast.gr/technology/arth ... 0-dolaria/
http://www.youtube.com/watch?v=dO9gpW6M ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=suFPrRF5 ... re=related

Μηδενί δίκην δικάσεις, πριν αμφοίν μύθον ακούσεις

Η ημιμάθεια είναι χειρότερη από την αμάθεια
Άβαταρ μέλους
speeddriver    
2,0 Bar
2,0 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 6348
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 26, 2009 09:42
Τοποθεσία: Αριδαία - Πέλλας
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 57
Μοντέλο Αυτ.: Mazda 6 1.8 T/C sedan (MKIII)

Re: Apple: Ανακοίνωσε και επίσημα το iPhone 5

Δημοσίευσηαπό Nasos Mazdaspeed 6 την Κυρ Σεπ 16, 2012 09:28

Συγαμπρε ναι,τα εχουμε πει!παιδια,με αυτο που θα πω εννοειται πως δεν βαζω τους παντες σε εναν κουβα,απλως μιλαω για καποιους που μπορει αν το βλεπουν ετσι!μερικοι κατοχοι Iphone μου θυμιζουν τους μερσεντεδακηδες,δηλαδη οτι τιποτα περαν της mercedes δεν υπαρχει πολυ λανθασμενα φυσικα!ακομη ελαιχστοι πραγματικα ξεσκαλιζουν τις δυνατοτητες του και απλως πιστευουν οτι ειναι γκλαμορους :lol: πρεπει να εχουμε παντα ανοιχτες επιλογες!
http://www.mazdaclub.gr
Ηonda Type R fn2-Citroen Saxo VTS
ΟY ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ
Εικόνα
To be a Spartan ,you must live like a Spartan!
Άβαταρ μέλους
Nasos Mazdaspeed 6    
Overboost
Overboost
 
Δημοσιεύσεις: 39013
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 06, 2008 15:22
Τοποθεσία: Χαλανδρι-Σπαρτη
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 48
Μοντέλο Αυτ.: Εx Mazda 6 MPS-Citroen Saxo VTS-Honda Type R FN2

Re: Apple: Ανακοίνωσε και επίσημα το iPhone 5

Δημοσίευσηαπό iliasgf την Κυρ Σεπ 16, 2012 10:32

Θα πω τη γνώμη μου σαν άνθρωπος που λίγο πολύ έχω περάσει απο αρκετές μάρκες που κυκλοφορούν στην αγορά (βλέπε γκατζετάκιας).

Κακά τα ψέματα την αξιοπιστία που έχω δει στο iphone προσωπικά την έχω πετύχει μόνο σε κινητά σαν το nokia 3210 & 3310. Αναφέρω ενδεικτικά ότι έχω περάσει απο nokia, htc, blackberry, sony ericcsson, bosch, panasonic, LG,samsung(αλλά δε το πολυμετράω αυτό γιατί ήταν του 20ρικου η συσκευή). Κατα ένα μεγάλο ποσοστό οι περισσότερες συσκευές χωρίς πολύ πολύ ψαχούλεμα απο άποψη αναβαθμίσεων κλπ πάνω στο χρόνο είτε απο μπαταρία είτε απο οτιδήποτε άλλο είχαν βγεί για ανακύκλωση.

Απο άποψη λειτουργικού, το iOS πάντα με κέρδιζε ως προς τη φιλικότητα του και την ευχρηστία του. Το android το έχω λειτουργήσει ελάχιστα, κακά τα ψέματα, αλλά το θεωρώ ένα μεγάαααααλο χάσιμο... Του blackberry δε θέλω καν να το θυμάμαι χαχα!

Όσον αφορά το iphone 5. Μπορεί να έχει τα 1000 καλά του κόσμου απο κάμερα, επεξεργαστή κλπ, αλλά με τέτοια εμφάνιση, εγώ δε θα το έπαιρνα. Μου θυμίζει τηλεκοντρόλ. 146fs96171
Mazda 2 1.5 Exclusive Pearl Red με σπέσιαλ αεροτομή :D
ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
iliasgf    
0,3 Bar
0,3 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: Τετ Ιαν 27, 2010 12:55
Τοποθεσία: Νέα Ιωνία - Αττικής
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 35
Μοντέλο Αυτ.: mazda 2 1.5 exclusive pearl red

Re: Apple: Ανακοίνωσε και επίσημα το iPhone 5

Δημοσίευσηαπό Αbarth100hp την Κυρ Σεπ 16, 2012 20:53

iliasgf έγραψε:Θα πω τη γνώμη μου σαν άνθρωπος που λίγο πολύ έχω περάσει απο αρκετές μάρκες που κυκλοφορούν στην αγορά (βλέπε γκατζετάκιας).

Κακά τα ψέματα την αξιοπιστία που έχω δει στο iphone προσωπικά την έχω πετύχει μόνο σε κινητά σαν το nokia 3210 & 3310. Αναφέρω ενδεικτικά ότι έχω περάσει απο nokia, htc, blackberry, sony ericcsson, bosch, panasonic, LG,samsung(αλλά δε το πολυμετράω αυτό γιατί ήταν του 20ρικου η συσκευή). Κατα ένα μεγάλο ποσοστό οι περισσότερες συσκευές χωρίς πολύ πολύ ψαχούλεμα απο άποψη αναβαθμίσεων κλπ πάνω στο χρόνο είτε απο μπαταρία είτε απο οτιδήποτε άλλο είχαν βγεί για ανακύκλωση.

Απο άποψη λειτουργικού, το iOS πάντα με κέρδιζε ως προς τη φιλικότητα του και την ευχρηστία του. Το android το έχω λειτουργήσει ελάχιστα, κακά τα ψέματα, αλλά το θεωρώ ένα μεγάαααααλο χάσιμο... Του blackberry δε θέλω καν να το θυμάμαι χαχα!

Όσον αφορά το iphone 5. Μπορεί να έχει τα 1000 καλά του κόσμου απο κάμερα, επεξεργαστή κλπ, αλλά με τέτοια εμφάνιση, εγώ δε θα το έπαιρνα. Μου θυμίζει τηλεκοντρόλ. 146fs96171


Προσωπικά άλλη μια φορά με το ίδιο ui δε θα το άντεχα..Άλλη μια φορά χωρίς να παρέχει τα αυτονόητα δε θα το δεχόμουν..
Σα χρήστης android με 200€ κάνω τα ίδια πράγματα με το μηλοτηλέφωνο άντε ίσως και παραπάνω..
Ανάλογα τη android χρησιμοποίησες...αν πήρες ένα samsung των 150€ εννοείτε δε το συγκρίνεις με iphone.
Για βάλε κάτω όμως iphone με galaxy sII(δε λέω με siii)ή nexus το επίσημο τηλέφωνο της google και ίσως άλλαζες γνώμη για το android(εκτός αν είχες ένα αντίστοιχο τηλέφωνο σα το iphone οπότε πάω πάσο 146fs96171 )
Δείτε εδώ------->>>>>Μη γράφετε Greeklish
-------------------------------------------------------------------
ΓΑΜΠΡΟΙ Α.Ε.....
Εικόνα
Fiat panda 40kmh-120kmh
Fiat Panda 100 HP 100 PS - Specs & Perfs
Keep the pedal to the metal!!
Ένας όμορφος κόσμος που απέχει ένα βήμα,
μην ανάβεις το φως, τράβα απλά την κουρτίνα..
Άβαταρ μέλους
Αbarth100hp    
0,8 Bar
0,8 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: Τετ Ιαν 07, 2009 21:45
Τοποθεσία: Μελίσσια
Χώρα: Italy (it)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 39
Μοντέλο Αυτ.: Fiat panda 102.4hp

Re: Apple: Ανακοίνωσε και επίσημα το iPhone 5

Δημοσίευσηαπό iliasgf την Δευτ Σεπ 17, 2012 08:33

Αbarth100hp έγραψε:Προσωπικά άλλη μια φορά με το ίδιο ui δε θα το άντεχα..Άλλη μια φορά χωρίς να παρέχει τα αυτονόητα δε θα το δεχόμουν..
Σα χρήστης android με 200€ κάνω τα ίδια πράγματα με το μηλοτηλέφωνο άντε ίσως και παραπάνω..
Ανάλογα τη android χρησιμοποίησες...αν πήρες ένα samsung των 150€ εννοείτε δε το συγκρίνεις με iphone.
Για βάλε κάτω όμως iphone με galaxy sII(δε λέω με siii)ή nexus το επίσημο τηλέφωνο της google και ίσως άλλαζες γνώμη για το android(εκτός αν είχες ένα αντίστοιχο τηλέφωνο σα το iphone οπότε πάω πάσο 146fs96171 )


Η αλήθεια είναι ότι σκόπευα να παω να δοκιμάσω και το galaxy sII αλλά αποφάσισα να μειώσω και άλλο το πάγιο στο συμβόλαιο. Τα πιο εξελιγμένα δε τα έχω πάρει στα χέρια μου για να τα δοκιμάσω όπως θα ήθελα.
Το μόνο που έχω δοκιμάσει αρκετά για να σχηματίσω γνώμη είναι το sony ericcsson xperia x10 mini pro που έχει η αδερφή μου και έκατσα κανα δυο μέρες για να το ψάξω/λειτουργήσω. Όταν χαλάσει το iphone θα δοκιμάσω και τα "μεγάλα" android.

Προς το παρών κοιταω να παρω κανα λαπιτοπ 146fs96171
Mazda 2 1.5 Exclusive Pearl Red με σπέσιαλ αεροτομή :D
ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
iliasgf    
0,3 Bar
0,3 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: Τετ Ιαν 27, 2010 12:55
Τοποθεσία: Νέα Ιωνία - Αττικής
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 35
Μοντέλο Αυτ.: mazda 2 1.5 exclusive pearl red

Re: Apple: Ανακοίνωσε και επίσημα το iPhone 5

Δημοσίευσηαπό Nasos Mazdaspeed 6 την Δευτ Σεπ 17, 2012 12:53

ΒΤ θα εχει τουλαχιστον αυτη την φορα και συμβατο?απαραδεκτο αυτο το πραγματης apple
http://www.mazdaclub.gr
Ηonda Type R fn2-Citroen Saxo VTS
ΟY ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ
Εικόνα
To be a Spartan ,you must live like a Spartan!
Άβαταρ μέλους
Nasos Mazdaspeed 6    
Overboost
Overboost
 
Δημοσιεύσεις: 39013
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 06, 2008 15:22
Τοποθεσία: Χαλανδρι-Σπαρτη
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 48
Μοντέλο Αυτ.: Εx Mazda 6 MPS-Citroen Saxo VTS-Honda Type R FN2

Επόμενο

Επιστροφή στο Κινητή Τηλεφωνία - Τεχνολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron