[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ Μάιος 16, 2024 18:56 ]

Στεγανοποιηση οροφής / καθαρισμος υδροροών

Re: Στεγανοποιηση οροφής / καθαρισμος υδροροών

Δημοσίευσηαπό ka8iki την Τετ Απρ 11, 2012 22:39

για να σου απαντησω ειληκρινα λοιπον,εγω παντα ειχα γερμανικο αμαξι και ημουν υπερ αυτων.το πρωτο japan που πηρα λοιπον ηταν evo ix,οταν εδωσα λεφτα για το evo ομως ηξερα τι επερνα.πιστεψεμαι πως δεν υπηρχε ποτε περιπτωση στην ζωη μου ολη να εδινα 34000 ευρω για να παρω mx5.αλλα εμενα ασε με εξω,οταν καποιος λοιπον δινει 34000 εχει και καποιες απαιτησεις.τα πραγματα που ανεφερα μπορει σε καποιουσ να ειναι μηδαμινα αλλα σε αλλουσ ειναι αρκετα για να ξενρωσει.οταν ενα αμαξι παιζει στην κατηγορια των 330000 και ανω δλδ κατηγορια roadster με ανταγωνιστες audi tt και λοιπα,που ειναι σατ ιδια λεφτα κοιτασ να παρεις κατι που σου προσφερει πολλα.
τωρα αυτα που σηζηταμε ειναι περι ορεξεως κολοκυθοπιτα αλλα συζητηση να γινετε.
για μενα λοιπον το θερμομετρο και το mp3 με χαλανε που δεν τα εχει.
και οποιος το θεωρει μικρολεπτομερια ασ το παρει λοιπον και απο την αντιστροφη μερια και να πει γιατι αυτες τισ μικρολεπτομεριες δεν τις εβαλαν.

ας τα βλεπουμε λιγο σφερικα γιατι μου δινετε την εντυπωση πωσ MAZDA και τιποτε αλλο..... ;)

ο γραπτος λογος δεν δειχνει πολλα βεβαια και αν κανω λαθος συγνωμη..

τελικα και για την ζημια το κοστος ειναι 210 ευρω(κερατιατικα) και 2 μερες που εχει μεινει στο συνεργειο και εγω χωρις αμαξι.αυτα λοιπον.

υγ. το αμαξι πουλιετε 11000 ευρω οποιος ενδιαφερετε μου λεει...

ευχαριστω για τον χρονο σας
ka8iki    
-0,7 Bar
-0,7 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: Παρ Σεπ 09, 2011 16:38
Γένος: Δεν έχει ορισθεί
Μοντέλο Αυτ.: mx5 nc 2.0l

Re: Στεγανοποιηση οροφής / καθαρισμος υδροροών

Δημοσίευσηαπό GiannhsAtenza την Πέμ Απρ 12, 2012 08:09

Πετρο,μαλλον με παρεξηγησες,σιγουρα ειναι μικροπραγματακια που στην Mazda ουτε κοστιζαν ουτε ηταν κοπος να τα βαλει,και οπως λες και εσυ,και συμφωνω και εγω θα επρεπε να τα εχει,οπως και το θεμα με την διαροη,καταδικαστεο και αυτο!
αλλα το αμαξι παιζει μονο του στην κατηγορια με το στησιμο του με το ποσο παιχνιδιαρικο ειναι και ολα τα υπολοιπα που ξες και εσυ και το ευχαριστιεσαι καθε μερα πιστευω....
You know , who you choose to be around you , lets you know who you are.....
Άβαταρ μέλους
GiannhsAtenza    
1,9 Bar
1,9 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 4370
Εγγραφή: Δευτ Ιουν 13, 2011 12:39
Τοποθεσία: Αθηνα-Bεροια
Γένος: Αρσενικό
Μοντέλο Αυτ.: Mazda 6 Mk3 TC SAP

Re: Στεγανοποιηση οροφής / καθαρισμος υδροροών

Δημοσίευσηαπό heavenandhell82 την Πέμ Απρ 12, 2012 10:29

Και επειδή είμαστε και τελείως off topic θα συμφωνήσω με το Γιάννη και θα κλείσω με το παρακάτω συνημμένο..
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή την δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
heavenandhell82    
-0,3 Bar
-0,3 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: Παρ Σεπ 24, 2010 01:07
Τοποθεσία: Αθηνα
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 42
Μοντέλο Αυτ.: Mazda MX5 NC True Red

Re: Στεγανοποιηση οροφής / καθαρισμος υδροροών

Δημοσίευσηαπό IOANNIS την Πέμ Απρ 12, 2012 11:07

ka8iki έγραψε:για να σου απαντησω ειληκρινα λοιπον,εγω παντα ειχα γερμανικο αμαξι και ημουν υπερ αυτων.το πρωτο japan που πηρα λοιπον ηταν evo ix,οταν εδωσα λεφτα για το evo ομως ηξερα τι επερνα.πιστεψεμαι πως δεν υπηρχε ποτε περιπτωση στην ζωη μου ολη να εδινα 34000 ευρω για να παρω mx5.αλλα εμενα ασε με εξω,οταν καποιος λοιπον δινει 34000 εχει και καποιες απαιτησεις.τα πραγματα που ανεφερα μπορει σε καποιουσ να ειναι μηδαμινα αλλα σε αλλουσ ειναι αρκετα για να ξενρωσει.οταν ενα αμαξι παιζει στην κατηγορια των 330000 και ανω δλδ κατηγορια roadster με ανταγωνιστες audi tt και λοιπα,που ειναι σατ ιδια λεφτα κοιτασ να παρεις κατι που σου προσφερει πολλα.
τωρα αυτα που σηζηταμε ειναι περι ορεξεως κολοκυθοπιτα αλλα συζητηση να γινετε.
για μενα λοιπον το θερμομετρο και το mp3 με χαλανε που δεν τα εχει.
και οποιος το θεωρει μικρολεπτομερια ασ το παρει λοιπον και απο την αντιστροφη μερια και να πει γιατι αυτες τισ μικρολεπτομεριες δεν τις εβαλαν.

ας τα βλεπουμε λιγο σφερικα γιατι μου δινετε την εντυπωση πωσ MAZDA και τιποτε αλλο..... ;)

ο γραπτος λογος δεν δειχνει πολλα βεβαια και αν κανω λαθος συγνωμη..

τελικα και για την ζημια το κοστος ειναι 210 ευρω(κερατιατικα) και 2 μερες που εχει μεινει στο συνεργειο και εγω χωρις αμαξι.αυτα λοιπον.

υγ. το αμαξι πουλιετε 11000 ευρω οποιος ενδιαφερετε μου λεει...

ευχαριστω για τον χρονο σας



Άμα το δούμε σφαιρικά έδωσες 34000 ευρώ και πήρες ένα αυτοκίνητο που του λείπουν κατ’ εσέ δυο σημαντικά πράγματα, γιατί να φταίει η Mazda ! ? ας έπαιρνες ένα μοντέλο που να ικανοποιεί τις σημαντικές σου απαιτήσεις ένα Audi/Βmw κλπ.
ΑΘΗΝΑ, ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ, RX8 Challenge, Velocity Red Mica

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
IOANNIS    
1,3 Bar
1,3 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 1339
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 25, 2008 07:15
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 59
Μοντέλο Αυτ.: RX8 Challenge

Re: Στεγανοποιηση οροφής / καθαρισμος υδροροών

Δημοσίευσηαπό Nasos Mazdaspeed 6 την Πέμ Απρ 12, 2012 11:47

σιγουρα Πετρο ειναι αληθεια,κι εγω θα ηθελα αυτα τα πραγματακια,περισσοτερο ομως την θερμοκρασια επειδη ειμαι λιγο gadgetakias :oops: :mrgreen:

εδω ο φιλος μας Θοδωρης εχει ανοιξει ενα θεματακι

:mazda:
:arrow: viewtopic.php?f=122&t=11624

που πιστευω οτι θα αποτελεσει κινητρο για να ψαχτουν οι κατοχοι ΜΧ5 για...ομορφες και χρηστικες μοντιφες!

ευτυχως οτι λειπει ειναι κατι που φτιαχνεται!
και ισως και καλυτερα απο το εργοστασιο ακομη!

ας συνεχισουμε την συζητηση μας εκει παιδια toot
http://www.mazdaclub.gr
Ηonda Type R fn2-Citroen Saxo VTS
ΟY ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ
Εικόνα
To be a Spartan ,you must live like a Spartan!
Άβαταρ μέλους
Nasos Mazdaspeed 6    
Overboost
Overboost
 
Δημοσιεύσεις: 39013
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 06, 2008 15:22
Τοποθεσία: Χαλανδρι-Σπαρτη
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 48
Μοντέλο Αυτ.: Εx Mazda 6 MPS-Citroen Saxo VTS-Honda Type R FN2

Re: Στεγανοποιηση οροφής / καθαρισμος υδροροών

Δημοσίευσηαπό ka8iki την Κυρ Απρ 15, 2012 10:20

Φιλε Ιωαννη βιαστηκες λιγο να γραψεις ενω δν ειχες διαβασει προσεκτικα τι ειπα.
Ξαναλεω λοιπον ποτε στην ζωη μου δεν θα εδινα 34 χιλιαρικα να το παρω οπως και δεν εδωσα.12500 το πηρα το αμαξι και μεχρι εκει καλα ειναι.
ka8iki    
-0,7 Bar
-0,7 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: Παρ Σεπ 09, 2011 16:38
Γένος: Δεν έχει ορισθεί
Μοντέλο Αυτ.: mx5 nc 2.0l

Re: Στεγανοποιηση οροφής / καθαρισμος υδροροών

Δημοσίευσηαπό SaBTaS την Πέμ Ιαν 03, 2013 14:35

Φιλε Πετρο-ka8iki.....12.500 για αμαξι ΧΩΡΙΣ θερομετρο scared4 ειναι παρα ποοολλλλαααα λεφτα......Οχι τπτ αλλο που θα βρεις κορόιδο να το πουλησεις τωρα....????ποιος χαζος θα δωσει 34.000 για αμαξι χωρις θερμομετρο και φωτακι στο ντουλαπι.....ααα ναι ξεχασα το δινεις 11.000....
Το EVO γιατι το εδωσες????μηπως απο τα πολλα πλαινα G σου έχυνε τον καφέ???? 'H γιατι δεν ειχε μεγαλο καθρεφτακι στο σκίαστρο για την κοπελα σου????

Πουλα το ΜΧ5 και παρε ενα vw golf gt που εχει και χωρο για καφετιέρα.....αν και απο οσο ακουσα οι γερμανοι στο νεο ΤΤ θα βαζουν καφετιερα Nespresso με 50 γευσεις......οποτε περιμενε να παρεις πάλι γερμανο και τα αφρώδη υλικά του....

Υ.Γ. Καπου στη Αγγλια ειναι ενας τυπακος που θα σου αρεσε πολυ..... Chris Harris τον λενε και του αρεσουν και εκείνου τα Μx5....ΝΑΙ ΝΑΙ αυτος ειναι που προτεινε στην Porsche να βαλει θήκες για καφε στο ταμπλο της Boxer για να ανεβάσει τις πωλησεις...και απο τοτε τον εχουν για θεο....


Συγνωμη για την επιθεση και το off topic αλλα δεν μισω κανενα περισσοτερο απο αυτους που δεν ξέρουν τι αγοράζουν και μετά τους φταίει μια μαρκα και τα ποσά που ζητάνε για αμαξια που δεν εχουν οσα θα ηθελαν(ασχετα αν δεν τα δωσανε, 12 εδωσε οχι 34)

Αυτο το ποστ του heavenandhell82 είναι η καλύτερη απάντηση!!!
heavenandhell82 έγραψε:Και επειδή είμαστε και τελείως off topic θα συμφωνήσω με το Γιάννη και θα κλείσω με το παρακάτω συνημμένο..
Next To Sex I Love My XEDOS Best..
Άβαταρ μέλους
SaBTaS    
0,6 Bar
0,6 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 690
Εγγραφή: Παρ Μαρ 21, 2008 17:50
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 40
Μοντέλο Αυτ.: Xedos 6!!!

Re: Στεγανοποιηση οροφής / καθαρισμος υδροροών

Δημοσίευσηαπό heavenandhell82 την Παρ Ιαν 04, 2013 15:14

Άστους να λένε Τάσο....mx5 rules.... :D :D
Άβαταρ μέλους
heavenandhell82    
-0,3 Bar
-0,3 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: Παρ Σεπ 24, 2010 01:07
Τοποθεσία: Αθηνα
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 42
Μοντέλο Αυτ.: Mazda MX5 NC True Red

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Προβληματα-δυσλειτουργιες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron