[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ Μαρ 28, 2024 08:58 ]

τι τελικη εχουν τα tribute

Re: τι τελικη εχουν τα tribute

Δημοσίευσηαπό GiannhsAtenza την Πέμ Μαρ 15, 2012 13:03

εγω το θεωρω μια χαρα το tribute,μια φορα που το ειχαμε παει σελι πηγαινε να ανεβει αναποδα τις πιστες το ατιμο,δεν σταματουσε με τιποτα,οι σκιερ μας κοιταγαν με μεγαλη απορια!!!!!
You know , who you choose to be around you , lets you know who you are.....
Άβαταρ μέλους
GiannhsAtenza    
1,9 Bar
1,9 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 4370
Εγγραφή: Δευτ Ιουν 13, 2011 12:39
Τοποθεσία: Αθηνα-Bεροια
Γένος: Αρσενικό
Μοντέλο Αυτ.: Mazda 6 Mk3 TC SAP

Re: τι τελικη εχουν τα tribute

Δημοσίευσηαπό kavasilas την Τρί Μαρ 20, 2012 08:01

Nasos Mazdaspeed 6 έγραψε:
kavasilas έγραψε:φιλε dim63 συμφωνω μαζι σου οτι για τον χαρακτηρα του αμαξιου τα 170 ειναι οκ.το θεμα ειναι να αξιοποιεις τα χαρακτηριστικα του καθε αυτοκινητου για την χρηση του.Αν θελεις γκαζι διαλεγεις αλλο μοντελο.προσωπικα οποτε χρειαστηκα γκαζι δεν μου το αρνηθηκε σε οτι εχει να κανει με το off road φτανει να σου πω οτι μολις το πηρα ηπρωτη βολτα ηταν σε λασπωμενο χωραφι, μετα απο μερικα μπαντιλικια οταν ελεγα οτι εδω κολλησαμε τοτε ενιωσα το τιναγμα που πρωηρθε απο την ενεργοποιηση του 4χ4.ενα θα σου πω τα λαστιχα ηταν της μανας του ασφαλτινα και το χαντακι που εσκαψε 20 εκ,βαθος αυτο τα λεει ολα.ηταν απλα τελειο.Βεβαια δεν μπορεις να εχεις και τις απαιτησεις ενος Jeep.

Ασε απο θεμα φορτωματος.Αν χρειαστει κανει και τον αγροτη σε κλειστη μορφη!
Μονο που τωρα με το υγραεριο στα ταξιδια επριοριστηκε λιγο ο χωρος στο πορτ μπακαζ λογω ρεζερβας.Αλλα δεν πειραζει οσο σκεφτομαι τα 100αρια που γλυτωνω απο βενζινη παρηγοριεμαι.


Αλεξη,ο μονος λογος που δεν ειναι Jeep (και μην τα εχεις και τοσο σαν πρτυπο διοτι σε ιδιο κομματι που Jeep εκανε στην ακρη εγω με το Νιβα περασα με ανεση και με στραβοκοιταγανε κιολας :lol: )ειναι οτι δεν εχεις αργο και ετσι περιοριζονται οι δυνατοτητες του αυτοκινητου!


Το Νιβα το εχω κι εγω για καλυτερο απλα με τον ορο "jeep" αναφερομαι ακριβως σε αυτα τα offroad που εχουν δυνατοτητα επιλογης 4χ4 αργο και τα τετοια.Για τα JEEP εχω δει κι εγω Νιβα να τραβαει JEEP ΑΠΟ ΑΜΜΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΓΕΛΑΓΕ ΟΛΗ Η ΠΑΡΑΛΙΑ γιατι ο τζιπατος μπηκε αερατος αλλα μεχρι εκει, μετα τον βγαλανε με την ουρα στα σκελια που λενε !χαχαχαχα
kavasilas    
-0,9 Bar
-0,9 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 08, 2012 09:04
Γένος: Δεν έχει ορισθεί
Μοντέλο Αυτ.: TRIBUTE 2.3 (μοντ.2005)

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Mazda Tribute

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron