[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ Απρ 19, 2024 02:33 ]

ΤA ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥ 2012

Re: ΤA ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥ 2012

Δημοσίευσηαπό dimitrismazda6red την Δευτ Δεκ 19, 2011 21:21

Μαγκες παιζει και το άλλο.
Καταθέτεις πινακίδες στην Ελλάδα
Πηγαίνεις π.χ Βουλγαρία
Βγάζεις πινακίδες εκεί
Μία φορά το χρόνο βγάζεις το όχημα σου έξω για να γραψει οτι βγήκε
Πινεις το καφεδάκι σου εκει
Επιστρεφεις έχοντας φουλάρει με φθηνει βενζίνη
Και άσε τα γ@μ!σ!@τικα 300,660... εδώ
Άβαταρ μέλους
dimitrismazda6red    
-0,4 Bar
-0,4 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 24, 2009 22:27
Τοποθεσία: Πρέβεζα
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 42
Μοντέλο Αυτ.: mazda 6 sedan 1.8 tοurιng clιma 8/2008

Re: ΤA ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥ 2012

Δημοσίευσηαπό kizuna την Τρί Δεκ 20, 2011 16:55

dim63 έγραψε:ΟΥΛΟΙ ΘΑ ΠΛΕΡΩΣΟΥΜΕ

γιατι ετσι μας αρεσει.

αφου δεν καταφεραμε να μαζευτουμε καμια 1000 για καταθεση πινακιδων ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ και αναφερωμε στα φτηνα 2-3 λιτρα KIA-HUNDAY-FORD -MAZDA- CHEROKY ΠΙΑ και ασ πηγαιναμε να τις ξαναπαρουμε στις 3 Γεναρη,ετσι για να γινει λιγο ντορος μαζικος.
γιατι και 10000 καταθεσεις να γινουν αν γινονται μεμονομενα δεν εχουν τον ιδιο ΚΡΟΤΟ.

τωρα την δωσαμε την ελεημοσυνη μας tribute alto honda sh (το kymco to σουταρα γιατι αρχισε και δεν ηξερε τι εβγαζε)

ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ


άσχετο Δημήτρη αλλά τυχαίνει να μεταφέρουμε δια θαλάσσης το φορτίο της Kymco από το βασικό τους εργοστάσιο στην Κίνα και γνωρίζω
ότι έχουν καλά προϊόντα .

η Kymco- Μότοτρεντ μαζί με την Sym- Γκοργκόλης εξακολουθούν να προσφέρουν το λεγόμενο best value for money , καλά μηχανάκια σε προσιτές τιμές .

είχες πρόβλημα με κάποια ανταλλακτικά ? με τον τοπικό σου που το πήγαινες για service ?
kizuna    
0,9 Bar
0,9 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 901
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 06, 2011 11:08
Τοποθεσία: ΝΙΚΑΙΑ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 51
Μοντέλο Αυτ.: M6 2000cc MK3

Re: ΤA ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥ 2012

Δημοσίευσηαπό dim63 την Σάβ Δεκ 24, 2011 16:28

Βασιλη χρονια πολλα,

το kymco ειχε 33,000κμ και βασικα ηταν μια χαρα οταν τον Ιουλιο μπερδεψε νερα με λαδια,κατεβασμα κεφαλης αλλαγη φλατζες καυσης, κεφαλης,λαδια ,ψυκτικα,τρομπα νερου,καποια κολλαρα,....400,00€
δεν πειραζει λεω (ηταν η πρωτη μου ΒΛΑΒΗ σε 450,000+κμ αυτοκινητιστικα και 220,000+κμ μοτοσυκλετιστικα.) αλλα μετα το καλοκαιρι ασχετα αν ξεκουραστηκε τον Αυγουστο,τελος Σεπτεμβρη μια απο τα ιδια,ξανα μανα πανω κατω τα ιδια (χωρις ΚΟΣΤΟΣ ΤΩΡΑ πολυ συντομη η επαναληψη της βλαβης) και βαση φιλοσοφιας μου δεν κυνηγαμε να πιασουμε κατι που εφυγε ΕΠΡΕΠΕ να φυγει.
παντως το sh ασχετα με τα 150cc και την ποδηλατικη αισθηση ειναι απιθανο μηχανακι για την διαδρομη ΑΓ.Παρασκευη - Συνταγμα και γυρω απο το σπιτι.
αριστο για μες την πολη. εκνευριστικο το στρωσιμο @%$@%$#%^$%*%(* μεχρι 60.


η ιστορια μου σε δυο ροδες(οχι με την σειρα κατοχης) αμα τα σκεφτομαι κερδιζω ΧΡΟΝΙΑ και εχουμε moto-morrini 3+1/2 - laverda 500- ducati 500 pantah- CB750 FOUR. ενα bol d or 900 για πολυ λιγο γιατι ειχε σκελετο απο καγκελο και ηθελε δυο λουριδες για vα στριψει - suzuki x7 250 διχρονο - rd 350 lc διχρονο - kawasaki gp550z ειχε γινει ινδιανος - και ο ερωτας XS1100 SF Canadian spec. kymco 500i με το eleven εκανα 175000km και πραγματικα βαραω το κεφαλι μου που δεν το κρατησα τοτε εστω και χωρις πινακιδες,για τους μικροτερους- τοτε η εφορεια του χρεωνε 14 φορολογισημα αλογα οταν το 205 rally που ειχα ηταν 8 φορ,αλογα.
Mazda Tribute 2.3 LPG bigas geartech χωρις λαδια ξυδια
Άβαταρ μέλους
dim63    
0,8 Bar
0,8 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 819
Εγγραφή: Τετ Μάιος 18, 2011 18:49
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 60
Μοντέλο Αυτ.: Tribute 2.3 LPG bigas geartech χωρις λαδια ξυδια

Re: ΤA ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥ 2012

Δημοσίευσηαπό dgiannitakis την Τρί Δεκ 27, 2011 21:00

Σύμφωνα με με απόφαση του υπουργείου Οικονομικών δόθηκε παράταση στην πληρωμή των τελών κυκλοφορίας μέχρι τις 10 Ιανουαρίου. Ο λόγος είναι η αποφυγή της ταλαιπωρίας στα ταμεία των ΔΟΥ και των Τραπεζών δεδομένου ότι υπάρχει και η 48ωρη απεργία των εφοριακών που προκηρύχθηκε για τις δύο τελευταίες εργάσιμες μέρες του 2011.


Η δεδομένη παράταση ισχύει και για την πληρωμή των τελών μέσω τραπεζών ή ΕΛΤΑ ενώ ισχύει και για όσους ιδιοκτήτες οχημάτων επιθυμούν να καταθέσουν τις πινακίδες και την άδεια κυκλοφορίας στην αρμόδια Εφορία.
Άβαταρ μέλους
dgiannitakis    
Overboost
Overboost
 
Δημοσιεύσεις: 22469
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 26, 2009 20:56
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Γένος: Αρσενικό
Μοντέλο Αυτ.: MAZDA 3 MPS

Re: ΤA ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥ 2012

Δημοσίευσηαπό dgiannitakis την Πέμ Δεκ 29, 2011 19:10

Παράταση για την πληρωμή των ετήσιων τελών κυκλοφορίας ως τις 13 Ιανουαρίου του 2012 έδωσε το Υπουργείο Οικονομικών, εξαιτίας του συνωστισμού σε Τράπεζες και Εφορίες, αλλά και για να διευκολυνθούν οι φορολογούμενοι, οι οποίοι περιμένουν να πληρωθούν στις αρχές Ιανουαρίου.



Για το χρονικό διάστημα από 02-01-2012 έως και 13-01-2012, τα ειδικά σήματα τελών κυκλοφορίας θα χορηγούνται μόνο από τις Δημόσιες Οικονομικές Υπηρεσίες.



Τέλος, όσοι ιδιοκτήτες οχημάτων επιθυμούν να καταθέσουν πινακίδες και άδεια κυκλοφορίας, θα μπορούν να προσέρχονται στην αρμόδια ΔΟΥ ως την ίδια ημερομηνία.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή την δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
dgiannitakis    
Overboost
Overboost
 
Δημοσιεύσεις: 22469
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 26, 2009 20:56
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Γένος: Αρσενικό
Μοντέλο Αυτ.: MAZDA 3 MPS

Re: ΤA ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥ 2012

Δημοσίευσηαπό dgiannitakis την Παρ Δεκ 30, 2011 06:58

Κατέθεσαν 1 ευρώ για τέλη κυκλοφορίας δύο εκπαιδευτικοί στο Αγρίνιο

Ένα (1) ευρώ κατέθεσαν για τα τέλη κυκλοφορίας του 2012 δυο εκπαιδευτικοί στη ΔΟΥ Αγρινίου. Διαβάστε αναλυτικά τους λόγους για τους οποίους πραγματοποίησαν αυτήν την κίνηση:

«Τα τέλη κυκλοφορίας δεν είναι φόρος αλλά ανταποδοτική χρήση υπηρεσιών κάτι που ρυθμίζεται κάθε φορά από την εξουσία ανάλογα με τις υπηρεσίες που μας παρέχουν.

Δεν προβλέπονται πρόστιμα για την περίπτωση διότι δεν αρνούμαστε τη χρήση έστω των κακών δρόμων, διαφωνούμε όμως στο ύψος της αξίας των προσφερόμενων υπηρεσιών του κράτους και την οριζόντια εφαρμογή του. Ούτε μπορεί να μας βάλει πρόστιμο η Δ.Ο.Υ. ότι δεν καταβάλαμε εμπρόθεσμα τα τέλη! Ας προχωρήσει σε νέα πράξη αλλά πρέπει να απαντήσει στους νόμιμους λόγους που προβάλουμε στο γραμμάτιο πληρωμής που καταθέτουμε.

Άλλωστε μην γελιόμαστε η άρνηση-διαμαρτυρία αυτή είναι και ένας τρόπος ανυπακοής., δήλωσαν στο newspressagrinio οι δύο εκπαιδευτικοί που χθες Τετάρτη 28-12-2011 κατέθεσαν στο παρακαταθηκών και δανείων του Αγρινίου το ποσό του ενός (1) ευρώ.

Ο εκπαιδευτικός Κώστας Κορδάτος και Γεν. Γραμματέας της Β' ΕΛΜΕ Αιτωλ/νίας έδωσε συνέντευξη στον ΑΧΕΛΩΟ TV και θα μεταδοθεί σήμερα Πέμπτη, όπως διαβεβαίωσαν οι υπεύθυνου της τοπικής τηλεόρασης, στα δελτία ειδήσεων του καναλιού, όπου μεταξύ άλλων είπε: "ότι η κίνηση αυτή έχει συμβολικό χαρακτήρα και είναι μια πρώιμη ανυπακοή σε έναν εισπρακτικό μηχανισμό που η πλειοψηφία των πολιτών τον έχει αποδεχτεί διότι οι θεσμικές άμυνές της είναι ανύπαρκτες και της έχει επιβληθεί η προσωπική ευθύνη έναντι της κρατικής κυριαρχίας των αστικών δομών. Δεν είναι μια ακτιβίστικη δράση αλλά μια σοβαρή πολιτική πράξη με κοινωνικό και νομικό υπόβαθρο. Κάτι που στην Κέρκυρα γίνεται με συλλογικό τρόπου και πρωτοβουλία του τ. βουλευτή Γιώργο Καλούδη και νυν περιφερειακού συμβούλου Ιονίων νήσων. Το σοβαρό των επιχειρημάτων μας φαίνεται από το γεγονός ότι το ταμείο παρακαταθηκών και δανείων με αφορμή την παρέμβαση της Κέρκυρας έχει υποβάλει ερώτημα στο Νομικό Συμβούλιο του Κράτους για γνωμάτευση περί των αιτιάσεων και στο τι ισχύει τελικά. Άρα η ρωγμή και στην είσπραξη του υπέρογκου χαρατσιού των τελών κυκλοφορίας είναι γεγονός και ένα νέο κοινωνικό μέτωπο κατά των διεθνών και ντόπιων τοκογλύφων ξεκινάει"...

Θέμα: «Κατάθεση ποσού ενός (1) ευρώ για τα τέλη κυκλοφορίας 2012» Κύριε προϊστάμενε Παρακαλώ να μου εκδώσετε γραμμάτιο πληρωμής τελών κυκλοφορίας έτους 2012 για το αυτοκίνητό μου ΑΡΙΘΜΟΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΥΗΡ2869 με το ποσόν του ενός (1) ευρώ υπέρ δημοσίου στο οποίο να αναγράφεται η παρακάτω αιτιολογία:
1) Διότι, ενώ τα τέλη κυκλοφορίας είναι τέλος ανταποδοτικό και έπρεπε άμεσα να επανεπενδύεται στον τόπο είσπραξης, στη προκειμένη περίπτωση στην Αιτωλοακαρνανία, για συντήρηση του οδικού δικτύου και κατασκευή νέων δρόμων, από τα ποσά που εισέπραξε πέρυσι το κράτος, που εσείς εκπροσωπείτε, από τα τέλη κυκλοφορίας μόνον ένα πολύ μικρό μέρος επέστρεψε στο νομό Αιτωλ/νίας και στην περιοχή που ζω, εργάζομαι και δραστηριοποιούμε. Αποτέλεσμα οι δρόμοι να είναι άθλιοι, επικίνδυνοι, γεμάτοι λακκούβες παντού, βασανιστήριο καθημερινό για τους πληρωτές Αιτωλοακαρνάνες του τέλους ιδιοκτήτες των Ι.Χ. Η υστέρηση και υπανάπτυξη του νομού οφείλεται κύρια και από το άθλιο και ελλιπές οδικό δίκτυο σε αντιδιαστολή με τα υπέρογκα τέλη κυκλοφορίας που επέβαλαν οι κυβερνώντες. Αντί να καταβάλω τέλη κυκλοφορίας σε ένα οδικό δίκτυο που δεν χρησιμοποιώ ως πολίτης πρέπει να εισπράξω αποζημίωση από το κράτος (εσάς) και την αυτοδιοίκηση που δεν μου επιτρέπεται να χρησιμοποιώ το αυτοκίνητό μου στις περισσότερες περιοχές και όχι να πληρώνω και από πάνω αυτά τα δυσβάστακτα χαράτσια.
2) Διότι, δεν υπάρχει λογοδοσία από τους υπουργούς και τους βουλευτές που πήγαν τα χρήματά μας, και γιατί σημαντικό μέρος τους, δεν επανεπενδύθηκε στη συντήρηση του οδικού δικτύου της Αιτωλίας και Ακαρνανίας.
3) Διότι, αντισυνταγματικά και παράνομα ζητούνται προκαταβολικά τα τέλη κυκλοφορίας αυτοκινήτου.
4) Διότι, αντισυνταγματικά και παράνομα προβλέπεται διπλασιασμός των τελών σε όποιον τα καταβάλει μετά την 1η του έτους.
5) Διότι, το κράτος δεν εφάρμοσε τον ανταποδοτικό τους χαρακτήρα, ως όφειλε!
6) Διότι, ενώ ο μισθός, και το οικογενειακό μου εισόδημα μειώθηκαν, κατά 40 %-50% παρά του ότι είμαι πολύτεκνος (4 παιδιά) με δύο θυγατέρες που σπουδάζουν εκτός της μονίμου κατοικίας, ταυτόχρονα αυξήσατε τα τέλη κυκλοφορίας κατά ληστρικό τρόπο και χωρίς αιτιολογία και μάλιστα σε ένα παλαιό αυτοκίνητο που κατάφερα να προμηθευτώ με δόσεις. Τα τέλη που ζητούνται να πληρώσω για το όχημα αυτό πλησιάζουν περίπου στην τιμή αγοράς του μεταχειρισμένου οχήματος μου! .
7) Διότι, αδυνατώ να τα πληρώσω, αφού μείωσα και τις μετακινήσεις μου με το αυτοκίνητο το δε Δημόσιο – Κράτος (Εσείς) εισπράττει ως φόρο το 60 % του ποσού (1,78 €) που πληρώνω για κάθε ένα λίτρο βενζίνης, χωρίς να μας λέτε που πάνε οι φόροι μας και αφήνατε τους δρόμους άθλιους και ένα καθημερινό βασανιστήριο περιμένει όλους τους πολίτες προκειμένω να μεταβούν με το αυτοκίνητό τους, όπως εγώ σε επαρχιακό σχολείο που εργάζομαι με ζημίες και με διάφορες φθορές στο όχημά μου χωρίς κανείς να με αποζημιώνει ούτε σε είδος αλλά ούτε και σε υπηρεσίες για τις ζημιές αυτές. Συνημμένο 1. Ειδοποιητήριο - απόδειξη πληρωμής τελών κυκλοφορίας 2012.

Κώστας Διον. Κορδάτος Εκπαιδευτικός
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή την δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
dgiannitakis    
Overboost
Overboost
 
Δημοσιεύσεις: 22469
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 26, 2009 20:56
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Γένος: Αρσενικό
Μοντέλο Αυτ.: MAZDA 3 MPS

Re: ΤA ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥ 2012

Δημοσίευσηαπό dgiannitakis την Σάβ Δεκ 31, 2011 16:51

Ο Αγ Βασίλης έμαθα πως
δεν έρχεται εντέλει,
Είναι παλιό το έλκηθρο
και πάρα πολλά τα τέλη
Άβαταρ μέλους
dgiannitakis    
Overboost
Overboost
 
Δημοσιεύσεις: 22469
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 26, 2009 20:56
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Γένος: Αρσενικό
Μοντέλο Αυτ.: MAZDA 3 MPS

Re: ΤA ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥ 2012

Δημοσίευσηαπό dgiannitakis την Κυρ Ιαν 01, 2012 10:41

Πώς να αποπληρώσετε τα τέλη κυκλοφορίας σε τρεις άτοκες δόσεις

Εφόσον έχετε πιστωτική κάρτα της τράπεζας που κάνει τη συγκεκριμένη προσφορά (Diners, Πειραιώς κ.α) το μόνο που χρειάζεται είναι να επισκεφτείτε ένα κατάστημα, να ζητήσετε το σήμα τελών κυκλοφορίας και να δώσετε –αντί για μετρητά- την κάρτα σας προκειμένου η χρέωση να περάσει σε αυτήν. Στη συνέχεια θα έχετε τη δυνατότητα να πληρώσετε –χωρίς τόκους- το σύνολο του ποσού μέχρι και τον Μάρτιο. Δηλαδή για ΙΧ 1600 κυβικών όπου το τέλος κυκλοφορίας είναι 265 ευρώ, αν πληρώσετε με την πιστωτική θα καταβάλλετε:

• 88,33 ευρώ με τον λογαριασμό που θα εκδοθεί τον Ιανουάριο

• Αντίστοιχο ποσό με τον λογαριασμό του Φεβρουαρίου και άλλα τόσα με τον λογαριασμό του Μαρτίου

Προσοχή σε δύο πράγματα:

1. Η προμήθεια του σήματος πρέπει να γίνει εγκαίρως. Αν παρέλθει η προθεσμία, οι τράπεζες δεν μπορούν να σας προμηθεύσουν καθόλου με το σήμα, πόσο μάλλον μέσα από τη διαδικασία των άτοκων δόσεων. Η προθεσμία εκπνέει στο τέλος του έτους και όσοι δεν προμηθευτούν εγκαίρως το αυτοκόλλητο, κινδυνεύουν να πληρώσουν το διπλάσιο ποσό προκειμένου να κυκλοφορήσουν στους δρόμους.

2. Οι δόσεις είναι άτοκες όταν πληρώνονται στην ώρα τους. Αν η δόση δεν καταβληθεί εγκαίρως, τότε θα αρχίσετε να χρεώνεστε με το επιτόκιο της πιστωτικής που διαμορφώνεται ακόμη και στο 18-20% ανάλογα με την κάρτα
Άβαταρ μέλους
dgiannitakis    
Overboost
Overboost
 
Δημοσιεύσεις: 22469
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 26, 2009 20:56
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Γένος: Αρσενικό
Μοντέλο Αυτ.: MAZDA 3 MPS

Re: ΤA ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥ 2012

Δημοσίευσηαπό Nikos76 την Κυρ Ιαν 01, 2012 21:55

dgiannitakis έγραψε:Ο Αγ Βασίλης έμαθα πως
δεν έρχεται εντέλει,
Είναι παλιό το έλκηθρο
και πάρα πολλά τα τέλη

Το ποιηματάκι δε τελειώνει εδώ
μα έχει και συνέχεια,
αποτυπώνοντας χαρακτηριστικά
του κόσμου την ανέχεια.

Όμως η κατάληξη είναι θετική
διότι έτσι μας ταιριάζει,
ποτέ ο Έλληνας δε μασά
και διώχνει το μαράζι.

ΔΩPA ΛOIΠON MHN ΨAXNETE
NA BPHTE MEΣ ΣTO TZAKI ,
TA EKΛEΨE H TPOIKA
MAZI ME TO ΓIΩPΓAKH !!

OMΩΣ EMEIΣ OI EΛΛHNEΣ
KAΘOΛOY ΔE MAΣAME.
ΘA BPOYME KANA ΔANEIO
ΞANA MΠPOΣTA NA ΠAME!!!
Άβαταρ μέλους
Nikos76    
1,6 Bar
1,6 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 2144
Εγγραφή: Τρί Απρ 14, 2009 07:19
Γένος: Δεν έχει ορισθεί
Μοντέλο Αυτ.: Mazda 3 MPS

Re: ΤA ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥ 2012

Δημοσίευσηαπό dgiannitakis την Τρί Ιαν 03, 2012 07:55

"Η Εφορία Ζωγράφου σας ευχαριστεί για το σημερινό μεροκάματο"
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή την δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
dgiannitakis    
Overboost
Overboost
 
Δημοσιεύσεις: 22469
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 26, 2009 20:56
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Γένος: Αρσενικό
Μοντέλο Αυτ.: MAZDA 3 MPS

Re: ΤA ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥ 2012

Δημοσίευσηαπό katsaroulhs την Τρί Ιαν 10, 2012 16:43

Γεια σε ολους και καλη χρονια!!!! Ευελπιστω και εγω να αγορασω μεχρι το καλοκαιρακι ενα RX8 και θα ηθελα να μαθω ποσα ειναι τα τελη βρε παιδια? Εχω μπερδευτει τελειως μιλαμε. Και μιλαω πιο παλιο οποτε δεν παει με ρυπους... Θα με υποχρεωνατε πολυ αν μου λεγατε. Ευχαριστω πολυ.
katsaroulhs    
-0,9 Bar
-0,9 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τρί Ιαν 10, 2012 14:12
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 33
Μοντέλο Αυτ.: Peugeot 106 RALLYE

Re: ΤA ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥ 2012

Δημοσίευσηαπό IOANNIS την Τρί Ιαν 10, 2012 16:58

katsaroulhs έγραψε:Γεια σε ολους και καλη χρονια!!!! Ευελπιστω και εγω να αγορασω μεχρι το καλοκαιρακι ενα RX8 και θα ηθελα να μαθω ποσα ειναι τα τελη βρε παιδια? Εχω μπερδευτει τελειως μιλαμε. Και μιλαω πιο παλιο οποτε δεν παει με ρυπους... Θα με υποχρεωνατε πολυ αν μου λεγατε. Ευχαριστω πολυ.


135
ΑΘΗΝΑ, ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ, RX8 Challenge, Velocity Red Mica

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
IOANNIS    
1,3 Bar
1,3 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 1339
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 25, 2008 07:15
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 59
Μοντέλο Αυτ.: RX8 Challenge

Re: ΤA ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥ 2012

Δημοσίευσηαπό katsaroulhs την Τρί Ιαν 10, 2012 17:01

ioannis έγραψε:
katsaroulhs έγραψε:Γεια σε ολους και καλη χρονια!!!! Ευελπιστω και εγω να αγορασω μεχρι το καλοκαιρακι ενα RX8 και θα ηθελα να μαθω ποσα ειναι τα τελη βρε παιδια? Εχω μπερδευτει τελειως μιλαμε. Και μιλαω πιο παλιο οποτε δεν παει με ρυπους... Θα με υποχρεωνατε πολυ αν μου λεγατε. Ευχαριστω πολυ.


135


Ευχαριστω πολυ.
katsaroulhs    
-0,9 Bar
-0,9 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τρί Ιαν 10, 2012 14:12
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 33
Μοντέλο Αυτ.: Peugeot 106 RALLYE

Re: ΤA ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥ 2012

Δημοσίευσηαπό speeddriver την Τρί Ιαν 17, 2012 19:11

Κυκλοφορούν αρκετά αυτ/τα χωρίς πινακίδες, μη συμβεί ατύχημα σε κάποιον με κανέναν απ' αυτούς. crocifissomaledetto
http://www.youtube.com/watch?v=dO9gpW6M ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=suFPrRF5 ... re=related

Μηδενί δίκην δικάσεις, πριν αμφοίν μύθον ακούσεις

Η ημιμάθεια είναι χειρότερη από την αμάθεια
Άβαταρ μέλους
speeddriver    
2,0 Bar
2,0 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 6348
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 26, 2009 09:42
Τοποθεσία: Αριδαία - Πέλλας
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 57
Μοντέλο Αυτ.: Mazda 6 1.8 T/C sedan (MKIII)

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Νέα Μέλη-(Ελλάδα-Κύπρος)

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

cron