[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ Μαρ 29, 2024 05:34 ]

Να'μαι κι εγώ!

Να'μαι κι εγώ!

Δημοσίευσηαπό Stamatios την Τρί Ιαν 08, 2013 17:31

Καλησπέρα σε όλους και Καλή Χρονιά με Υγεία!!

Με λένε Σταμάτη,είμαι 22 ετών και μένω στον εξωτικό Άλιμο! hate-puppie
Δεν έχω mazda,αλλά είμαι λάτρης της αυτοκίνησης κι ασχολούμαι γενικά με ότι μπορώ!
Με προέτρεψε ο φίλος μου Φανούρης (Fanouris) να γραφτώ στο club σας,οπότε είπα να δώσω κι εδώ το παρόν και να χαζέψω κανά πισωκίνητο!
Έχω ένα Opel Astra F για όσους γνωρίζουν το οποίο ετοιμάζω σιγά σιγά για μετατροπή σε 2λιτρο!
Επίσης οδηγώ ένα Mitsubishi Colt Facelift 2011 της μάνας μου γιατί είναι οικονομικότατο (3κύλινδρο γαρ) κι ένα Golf V GT.
Είμαι άρρωστος με την περιποίηση του αυτοκινήτου και δειλά δειλά ξεκινάω να ασχολούμαι με το detailing!

Καλή διαμονή να έχω. :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Stamatios    
0 Bar
0 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Ιαν 08, 2013 13:49
Τοποθεσία: Άλιμος
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 33
Μοντέλο Αυτ.: Opel Astra F

Re: Να'μαι κι εγώ!

Δημοσίευσηαπό GiannhsAtenza την Τρί Ιαν 08, 2013 17:55

Καλοσορισες Σταματη!
Καλη διαμονη να εχεις σε αυτην την μεγαλη παρεα!!!!!!!

καλα εκανες και μπηκες οπως σου ειπε ο Φανουρης!!!!!!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
You know , who you choose to be around you , lets you know who you are.....
Άβαταρ μέλους
GiannhsAtenza    
1,9 Bar
1,9 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 4370
Εγγραφή: Δευτ Ιουν 13, 2011 12:39
Τοποθεσία: Αθηνα-Bεροια
Γένος: Αρσενικό
Μοντέλο Αυτ.: Mazda 6 Mk3 TC SAP

Re: Να'μαι κι εγώ!

Δημοσίευσηαπό Touring the M3 1.6 την Τρί Ιαν 08, 2013 17:59

Καλώς όρισες Σταμάτη.....καλή διαμονή!!!! wc
Devotee since 1984
...η ημιμάθεια,αφήνει τη βλακεία πολύ πίσω....
Άβαταρ μέλους
Touring the M3 1.6    
1,9 Bar
1,9 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 4000
Εγγραφή: Τετ Ιαν 11, 2012 18:38
Τοποθεσία: Αθήνα-Saints
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 52
Μοντέλο Αυτ.: Mazda 3 1.6 TC-Black-Hatch 2007

Re: Να'μαι κι εγώ!

Δημοσίευσηαπό fanouris την Τρί Ιαν 08, 2013 18:22

Καλώς το Σταμάτη wc mmm toot

Χάρηκα πολύ, που έκανες το βήμα να μπεις :D
Αυτό δείχνει πολιτισμό, πλατιά λογική και πραγματική λατρεία για το χώρο της αυτοκίνησης, μακριά από ταμπέλες και φανατισμό με τις εταιρίες loveshower

Σπουδάζουμε στην ίδια σχολή και εκτός από φοβερό παιδί, είναι και καλός φίλος. ;)
Πέρα από τη zoom-zoom νοοτροπία που έχει και εκείνος, δεν έχει υπάρξει μέρα που να "σκάσει μύτη" στη σχολή με λερωμένο αυτοκίνητο.
Τρομερός στη περιποίηση και φροντίδα των αυτοκινήτων της οικογένειάς του, πραγματικά πιάνουν τα χέρια του...
Σταμάτη, περιμένουμε εκτενέστερη παρουσίαση ;)

Σου εύχομαι καλή διαμονή εδώ και θα υπάρξουν ευκαιρίες στα επόμενα καφεδάκια, να γνωριστείτε με παιδιά mmm
マツダ株式会社
Άβαταρ μέλους
fanouris    
0,4 Bar
0,4 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 07, 2010 16:25
Τοποθεσία: Σταμάτα
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 35
Μοντέλο Αυτ.: Mazda2 3HB 1.3L (75PS) Comfort+ Metropolitan Grey

Re: Να'μαι κι εγώ!

Δημοσίευσηαπό chrisma 6 την Τρί Ιαν 08, 2013 18:24

wc wc wc
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
chrisma 6    
-0.8 Bar
-0.8 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 24, 2012 19:55
Τοποθεσία: Κερατσινι
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 50
Μοντέλο Αυτ.: 6 H/B ΜΚ ΙΙΙ

Re: Να'μαι κι εγώ!

Δημοσίευσηαπό Makisma την Τρί Ιαν 08, 2013 18:30

Καλως μας ηρθες Σταματη :D :D
.Σωστη κινηση να μπεις στο MazdaSpeedClub .Ετσι , θα μπορεσεις να ενημερωθεις καλυτερα και απο πρωτο χερι για τα Ιαπωνικα αυτοκινητα και ιδιαιτερα για τα Mazda .
Mε φιλο τον Φανουρη , και μεσα στο MazdaSpeedClub , σε βλεπω γρηγορα να ποζαρεις διπλα στο νεο σου ……. Mazda… ;) ;)

Παρε τον φιλο σου σε ενα καφεδακι μας και ελα να τα πουμε κι απο κοντα . :D :D
Καλη σου διαμονη φιλε μας . toot toot
Οταν Κάποιος Σε Κατηγορεί Οτι Κάνεις Μόνο Οτι Θέλεις Εσύ, Συνήθως Εννοεί Οτι Δεν Κάνεις Οτι Θέλει Αυτός.
Makisma    
Overboost
Overboost
 
Δημοσιεύσεις: 12779
Εγγραφή: Παρ Μαρ 07, 2008 18:26
Γένος: Αρσενικό
Μοντέλο Αυτ.: MAZDA 6 1.8 TOURING CLIMA HATCHBACK

Re: Να'μαι κι εγώ!

Δημοσίευσηαπό Manolis την Τρί Ιαν 08, 2013 21:58

Δεν έκανες καθόλου λάθος, ήρθες σε μία μεγάλη οικογένεια mmm την οικογένεια του MazdaSpeed Club, καλά post να έχεις και καλή διαμονή.
Σταμάτη καλορίζικος wc και να δεις ότι δίκιο είχε ο Φανούρης, δεν θα χάσεις toot toot

Μόνο κερδίζουμε εδώ μέσα.
MazdaSpeed Club
"ζήσε το όνειρό σου μαζί μας" R
Thessaloniki City
Σουλταν Μανολ Χαν
Άβαταρ μέλους
Manolis    
1,7 Bar
1,7 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 2562
Εγγραφή: Παρ Φεβ 24, 2012 13:10
Τοποθεσία: Charilaou-Thessaloniki-Makedonia
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 63
Μοντέλο Αυτ.: Mazda 6 (2.0 Lt) Clima Hachback Black

Re: Να'μαι κι εγώ!

Δημοσίευσηαπό Stamatios την Τρί Ιαν 08, 2013 23:34

Σας ευχαριστώ πολύ για το θερμό καλωσόρισμα παιδιά,να είστε όλοι καλά και να χαίρεστε τα καμάρια σας με ασφαλή km!!!

fanouris έγραψε:Καλώς το Σταμάτη wc mmm toot

Χάρηκα πολύ, που έκανες το βήμα να μπεις :D
Αυτό δείχνει πολιτισμό, πλατιά λογική και πραγματική λατρεία για το χώρο της αυτοκίνησης, μακριά από ταμπέλες και φανατισμό με τις εταιρίες loveshower

Σπουδάζουμε στην ίδια σχολή και εκτός από φοβερό παιδί, είναι και καλός φίλος. ;)
Πέρα από τη zoom-zoom νοοτροπία που έχει και εκείνος, δεν έχει υπάρξει μέρα που να "σκάσει μύτη" στη σχολή με λερωμένο αυτοκίνητο.
Τρομερός στη περιποίηση και φροντίδα των αυτοκινήτων της οικογένειάς του, πραγματικά πιάνουν τα χέρια του...
Σταμάτη, περιμένουμε εκτενέστερη παρουσίαση ;)

Σου εύχομαι καλή διαμονή εδώ και θα υπάρξουν ευκαιρίες στα επόμενα καφεδάκια, να γνωριστείτε με παιδιά mmm


ααα ρε τρελοκομείο,σ'ευχαριστώ πολύ για όλα ρε αγορίνα!!! Ότι χρειαστείς είμαι εδώ!!!!!! ;)

Makisma έγραψε:Mε φιλο τον Φανουρη , και μεσα στο MazdaSpeedClub , σε βλεπω γρηγορα να ποζαρεις διπλα στο νεο σου ……. Mazda… ;) ;)

Παρε τον φιλο σου σε ενα καφεδακι μας και ελα να τα πουμε κι απο κοντα . :D :D
Καλη σου διαμονη φιλε μας . toot toot


Να σου πω την αλήθεια μου,αφού δεν έγινε πέρυσι που αγοράσαμε το Coltακι δε νομίζω να προβούμε σε άλλη αγορά αυτοκινήτου... Δεν είναι πλέον καιροί για τέτοια... Ήδη τα 3 αμάξια κι οι 2 μηχανές θεωρούνται πολυτέλεια έτσι που μας κάνανε... Το 2αράκι το γλυκοκοίταγα κι εγώ όταν ψαχνόμασταν,αλλά σε τιμή ξέφευγε και τα μεταχειρισμένα αυτοκίνητα ποτέ δεν τα εμπιστευτήκαμε. Όπως λέει κι ένας φίλος,επιτρέψτε μου τη φράση, είναι αλλιώς να κάστεις πρώτος στο κάθισμα!!! Το Coltaki ήταν σε μια πολύ καλή προσφορά και μπορώ να πω ότι για μέσα στην πόλη είναι κι αυτό διάολος!!!

Θα μιλήσουμε με το Φανούρη να έρθουμε μαζί σε κάποια συνάντηση γιατί όχι!!

Και πάλι σας ευχαριστώ όλους για το καλωσόρισμα!!!! :bow:
Άβαταρ μέλους
Stamatios    
0 Bar
0 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Ιαν 08, 2013 13:49
Τοποθεσία: Άλιμος
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 33
Μοντέλο Αυτ.: Opel Astra F

Re: Να'μαι κι εγώ!

Δημοσίευσηαπό whitehawk την Τετ Ιαν 09, 2013 06:42

Σταμάτη καλωσόρισες στο :mazda: speed club καλή διαμονή να έχεις καλά post να χαίρεσαι το opel σου και πάντα να έχει απροβλημάτιστα χιλιόμετρα και αφού είσαι λάτρεις τον αυτοκινήτων κάποια στιγμή να γνωριστούμε και από κοντά μια που την λατρεία για τα αυτοκίνητα την έχουμε όλοι!!!!!!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
whitehawk    
1,6 Bar
1,6 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 1716
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 26, 2009 16:17
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 37
Μοντέλο Αυτ.: CX7 GT

Re: Να'μαι κι εγώ!

Δημοσίευσηαπό Stamatios την Τετ Ιαν 09, 2013 14:20

whitehawk έγραψε:Σταμάτη καλωσόρισες στο :mazda: speed club καλή διαμονή να έχεις καλά post να χαίρεσαι το opel σου και πάντα να έχει απροβλημάτιστα χιλιόμετρα και αφού είσαι λάτρεις τον αυτοκινήτων κάποια στιγμή να γνωριστούμε και από κοντά μια που την λατρεία για τα αυτοκίνητα την έχουμε όλοι!!!!!!


Έχετε κάποια καθιερωμένη συνάντηση ή βγαίνει ανακοίνωση για κάθε μια που γίνεται;
Άβαταρ μέλους
Stamatios    
0 Bar
0 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Ιαν 08, 2013 13:49
Τοποθεσία: Άλιμος
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 33
Μοντέλο Αυτ.: Opel Astra F

Re: Να'μαι κι εγώ!

Δημοσίευσηαπό Nasos Mazdaspeed 6 την Τετ Ιαν 09, 2013 14:33

Σταματη καλη χρονια φιλε μας με υγεια,καλωσορτισες στην παρεα μας mmm mmm mmm mmm
χαρα μας να βλεπουμε πανω αποολα φιλους της αυτοκινησης και φυσικα δεν ειναι το ζητουμενο το αυτοκινητο τοσο ,οσο η ανθρωπινη υποσταση mmm

για το θεμα μεταχειρισμενου,η αληθεια ειναι οτι συμφωνω κι εγω σε αυτο,αν και η πραγματικοτητα ειναι εντελως διαφορετικη και υπαρχουν πολλοι ανθρωποι που τα περιποιουνται,τα προσεχουν σν καινουρια και μετα ερχεται ο αγοραστης και το παιρνει σαν καινουριο στην μιση τιμη :lol:

το 2αρι ειναι καταπληκτικο αυτοκινητο και απορω πως δεν σε κερδισε κατευθειαν το φοβερο κοκπιτ του και διως φωτισμενο βραδυ ,στροφομετρο πχ ειναι ονειρο!!! :bow:

να περνας υπεροχα κοντα μας Σταματη και ελπιζουμε να σε δουμε σε καποιες απο τις συναντησεις μας mmm

για τιςεπικειμενες συναντησειςμας μπορεις να ενημερωνεσαι στις ενοτητες εδω toot

:arrow: viewforum.php?f=32

:arrow: viewforum.php?f=218

:arrow: viewforum.php?f=226
http://www.mazdaclub.gr
Ηonda Type R fn2-Citroen Saxo VTS
ΟY ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ
Εικόνα
To be a Spartan ,you must live like a Spartan!
Άβαταρ μέλους
Nasos Mazdaspeed 6    
Overboost
Overboost
 
Δημοσιεύσεις: 39013
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 06, 2008 15:22
Τοποθεσία: Χαλανδρι-Σπαρτη
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 48
Μοντέλο Αυτ.: Εx Mazda 6 MPS-Citroen Saxo VTS-Honda Type R FN2

Re: Να'μαι κι εγώ!

Δημοσίευσηαπό Stamatios την Τετ Ιαν 09, 2013 15:08

Nasos Mazdaspeed 6 έγραψε:Σταματη καλη χρονια φιλε μας με υγεια,καλωσορτισες στην παρεα μας mmm mmm mmm mmm
χαρα μας να βλεπουμε πανω αποολα φιλους της αυτοκινησης και φυσικα δεν ειναι το ζητουμενο το αυτοκινητο τοσο ,οσο η ανθρωπινη υποσταση mmm

για το θεμα μεταχειρισμενου,η αληθεια ειναι οτι συμφωνω κι εγω σε αυτο,αν και η πραγματικοτητα ειναι εντελως διαφορετικη και υπαρχουν πολλοι ανθρωποι που τα περιποιουνται,τα προσεχουν σν καινουρια και μετα ερχεται ο αγοραστης και το παιρνει σαν καινουριο στην μιση τιμη :lol:

το 2αρι ειναι καταπληκτικο αυτοκινητο και απορω πως δεν σε κερδισε κατευθειαν το φοβερο κοκπιτ του και διως φωτισμενο βραδυ ,στροφομετρο πχ ειναι ονειρο!!! :bow:

να περνας υπεροχα κοντα μας Σταματη και ελπιζουμε να σε δουμε σε καποιες απο τις συναντησεις μας mmm

για τιςεπικειμενες συναντησειςμας μπορεις να ενημερωνεσαι στις ενοτητες εδω toot

:arrow: viewforum.php?f=32

:arrow: viewforum.php?f=218

:arrow: viewforum.php?f=226



Ευχαριστώ πολύ Νάσο! Ομολογώ πώς δε το χω δει βράδυ μέσα το 2αράκι,αλλά όπως είπα κ παραπάνω στην τιμή ξέφευγε αν θυμάμαι καλά και το Colt ήταν σε προσφορά κάτω από 10.000.
Σίγουρα υπάρχουν καλά μεταχειρισμένα! Ο νέος ιδιοκτήτης του Saxo που είχαμε πριν το Colt σίγουρα πίνει νερό στ'όνομά μου,απλά όσο καλό κι αν φαίνεται ποτέ δε θα μάθεις τι έχει περάσει! Κι εμένα με τρώει να ξέρω ότι όλα είναι όπως τα θέλω! :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Stamatios    
0 Bar
0 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Ιαν 08, 2013 13:49
Τοποθεσία: Άλιμος
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 33
Μοντέλο Αυτ.: Opel Astra F

Re: Να'μαι κι εγώ!

Δημοσίευσηαπό speeddriver την Τετ Ιαν 09, 2013 15:18

wc Σταμάτη wc :D toot
http://www.youtube.com/watch?v=dO9gpW6M ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=suFPrRF5 ... re=related

Μηδενί δίκην δικάσεις, πριν αμφοίν μύθον ακούσεις

Η ημιμάθεια είναι χειρότερη από την αμάθεια
Άβαταρ μέλους
speeddriver    
2,0 Bar
2,0 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 6348
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 26, 2009 09:42
Τοποθεσία: Αριδαία - Πέλλας
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 57
Μοντέλο Αυτ.: Mazda 6 1.8 T/C sedan (MKIII)

Re: Να'μαι κι εγώ!

Δημοσίευσηαπό yiasinrx7 την Τετ Ιαν 09, 2013 19:59

wc wc wc wc Σταματη στη παρεα μας..Αντε να σε δουμε και με zoom zoom αμαξι!!
Άβαταρ μέλους
yiasinrx7    
0,4 Bar
0,4 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 431
Εγγραφή: Παρ Απρ 04, 2008 08:53
Τοποθεσία: Hρακλειο-Κρητη
Γένος: Αρσενικό
Μοντέλο Αυτ.: Mazda RX7 FD

Re: Να'μαι κι εγώ!

Δημοσίευσηαπό Zoi87 την Τετ Ιαν 09, 2013 20:30

wc wc wc wc wc wc Σταμάτη κι από εμενα....καλή διαμονή και καλά postΑρίσματα σου εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου....η γνωριμία μαζί μας...μπορεί να σε φέρει πιο κοντά σε κάποιο zoom-zoom..κάποια στιγμή στο μέλλον....ακόμα και σαν απλή οδήγηση....που ξέρεις;;;;χαχαχαχα.....καλή συνέχεια στην παρέα μας!!!!
you have to open a door only when you 've closed all the others!!!
Άβαταρ μέλους
Zoi87    
0,7 Bar
0,7 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 746
Εγγραφή: Δευτ Απρ 04, 2011 20:05
Τοποθεσία: Αθήνα - Καρδίτσα
Γένος: Θηλυκό
Ηλικία: 36
Μοντέλο Αυτ.: Mazda 2

Επόμενο

Συναφή θέματα


Επιστροφή στο Νέα Μέλη-(Ελλάδα-Κύπρος)

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

cron