[ +/- ] [ Τώρα είναι Σάβ Απρ 20, 2024 02:12 ]

Νεος Mazda MPS6

Re: Νεος Mazda MPS6

Δημοσίευσηαπό Γεωργιος50 την Παρ Μαρ 22, 2019 18:51

ddjj έγραψε:Καλωσορισες αδερφέ με τρομερό mazda6. Το χεις χρόνια;

Νασαι καλα αδερφε....απο το 2006 το εχω το θηριο και παρεδωσα πινακιδες λογο οτι με επιανε τεκμηριο και τελη κυκλοφοριας στα υψη...ηταν να το πουλησω , αλλα δεν εχω καρδια για ενα τετοιο θηριο να το πουλησω ....50.000€ με στιχοισε....5,5 χρονια καθοτανε....τωρα ολα αλλαγμα....για λειτουργια ξανα....σε ευχαριστ για το καλοσορισμα σου....
Γεωργιος50    
-0,9 Bar
-0,9 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ Μαρ 15, 2019 11:21
Γένος: Δεν έχει ορισθεί
Μοντέλο Αυτ.: Mazda mps6

Re: Νεος Mazda MPS6

Δημοσίευσηαπό Γεωργιος50 την Παρ Μαρ 22, 2019 18:54

CX7 έγραψε:καλως ηρθες κοπελι wc εσυ το εχεις ακομη το τερας σου?του εχεις και υγραεριο?ποσα χρονια?

Νασαι καλα φιλε μου για το καλοσορισμα σου......απο το 2006 το εχω το θηριο.....σε λιγο καιρο θα του βαλω αεριο απ οτην εταιρια της Mazda , δε ξερω το τυπο και το συστημα που θα με βαλει αλλα ειναι για cx7 βγαλμενο το συστημα αυτο...περισσοτερα δε ξερω.....καλα να περνας...
Γεωργιος50    
-0,9 Bar
-0,9 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ Μαρ 15, 2019 11:21
Γένος: Δεν έχει ορισθεί
Μοντέλο Αυτ.: Mazda mps6

Re: Νεος Mazda MPS6

Δημοσίευσηαπό Γεωργιος50 την Παρ Μαρ 22, 2019 18:56

rotoropoulos έγραψε:Καλησπέρα φίλε κ καλή Σαρακοστή να έχεις. Καλωσόρισες στο καλυτεροτερο κλαμπ

Καλησπερα φιλε μου και σε εσενα , καλη σαρακοστη επισης....το ξερω οτι ειναι το καλητερο κλαμπ εδω και χρονια .....καλη συνεχεια να εχεις...
Γεωργιος50    
-0,9 Bar
-0,9 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ Μαρ 15, 2019 11:21
Γένος: Δεν έχει ορισθεί
Μοντέλο Αυτ.: Mazda mps6

Re: Νεος Mazda MPS6

Δημοσίευσηαπό Nasos Mazdaspeed 6 την Σάβ Μαρ 23, 2019 16:03

Γεωργιος50 έγραψε:
Nasos Mazdaspeed 6 έγραψε:Βρε καλως τον Γιωργο!!!! mmm superhap wc mmm

Που σαι βρε φιλε εσυ?λοιπον,εχε υποψιν σου,το δικο μου 6αρι αν ειναι σωστα τα οσα εμαθα θα κυκλοφορει Ξανθη με πινακιδες ΑΚΖ!!!
εχε τον νου σου ε???


φιλαρακι μου,καλη Σαρακοστη και ευχομαι υγεια και χαρες!

μηπως θα ηθελες να συνεχισεις με τον λογαριασμο σου Autopolar?

Καλησπερα Νασο μου...τι κανεις χρονια και ζαμανια.....εχω μαθει το οτι το πουλησες εδω το mps 6 αλλα με ειπαν οτι κτυπησε τουρμπινα δε ξερω εαν αληθευει .....εαν το δω θα σε πω.....αλλωστε το δικο μου ειναι μαυρο ....το δικο σου δε ξερω το τι χρωμα ειναι....χαιρομαι που θα τα ξαναπουμε....



Γιωργο μου,βασικα η τουρμπινα ηταν κατι που αλλαχτηκε προληπτικα,η οποια ομως επισης θα χρειαζοταν επισκευη στις επομενες χιλιαδες χλμ,διοτι νομιζε ο αλλος οτι απο εκει δεν ανεβαζει πιεση,ενω ηταν μια διαρροη απο κολαρο intercooler!!
http://www.mazdaclub.gr
Ηonda Type R fn2-Citroen Saxo VTS
ΟY ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ
Εικόνα
To be a Spartan ,you must live like a Spartan!
Άβαταρ μέλους
Nasos Mazdaspeed 6    
Overboost
Overboost
 
Δημοσιεύσεις: 39013
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 06, 2008 15:22
Τοποθεσία: Χαλανδρι-Σπαρτη
Χώρα: Greece (gr)
Γένος: Αρσενικό
Ηλικία: 48
Μοντέλο Αυτ.: Εx Mazda 6 MPS-Citroen Saxo VTS-Honda Type R FN2

Re: Νεος Mazda MPS6

Δημοσίευσηαπό Γεωργιος50 την Σάβ Μαρ 23, 2019 20:00

Οκ , Νασο μου.....απλα ηταν να το δωσω και εγω το θηριο μου για να παρω καποιο αλλο , αλλα λυπηθηκα τα χρηματα που εδωσα για αυτο το σκαφος , και ειπα να το ξανα λειτουργησω παλι.....ειχες μιλησει και με ενα φιλαρακι μου απο εδω ....αλλα δεν εχω το τηλ σου....ευχομαι οτι το καλυτερο σου σε εσενα και στην οικογενεια σου.....
Γεωργιος50    
-0,9 Bar
-0,9 Bar
 
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ Μαρ 15, 2019 11:21
Γένος: Δεν έχει ορισθεί
Μοντέλο Αυτ.: Mazda mps6

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Νέα Μέλη-(Ελλάδα-Κύπρος)

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron